2733
2734
چشمتون بینا باشه انشالله  انشالله که دیگه سمت قرص و دارو نرید

من الان سه ساله این دردو دارم تازه امسال فهمیدم شندروم روده تحریک پذیر دارم بارها بخاطرش بستری شدم دکترا نتونستن تشخیص بدن و میگفتن همه چیم سالمه

این کاربر وجود خارجی ندارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیلیدینیوم سی بگیر  یا دی سیکلومین

من بیشتر روزا کلینیدینوم سی میخورم بنظرت اینقدر میخورم بد نیس.ی جورایی به ای قرص عادت کردم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2731

اخ امیدوارم سریع بهتر شی❤️ 

میدونم که استرس داری ولی سعی کن کنترلش کنی یه جوری 

بابونه هم بگیر دم کن بخور

من ۷-۸ ساله درگیرشم 🤦🏼‍♀️

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم   
من الان سه ساله این دردو دارم تازه امسال فهمیدم شندروم روده تحریک پذیر دارم بارها بخاطرش بستری شدم د ...

باید استرس نداشته باشی تحریک میشه 

هرچند تو این دوره زمونه نمیشه بدون استرس بود ولی  سلامتی از هز چیزی واجب تره خودتو مشغول کن سعی کن کمتر تو خونه بمونی که کمتر فکر کنی 

داروی خاصی نداره اینم برا اینکه درد نکشی درمان اصلیش آرامشه انشالله که راحت شی از دستش تنت سلامت باشه ❤️

من الان سه ساله این دردو دارم تازه امسال فهمیدم شندروم روده تحریک پذیر دارم بارها بخاطرش بستری شدم د ...

من تازه بعد از چندین سال الان با تایپیک شما فهمیدم اسم مشکل من سندروم روده تحریک پذیره😅

دارم میمیرم از دیشب💔💔💔💔

الهی 

ان شاءالله که خوب میشی منم این دردارو کشیدم

ی دونه تاپیک دارم هرکی دلش خواست بخونه وخودش رو بزاره جایه من ونظر بده نمیتونم درد دلم روهر جایی بگم  ونظربپرسم خواهرانه کمکم کنید اصلا حال روحی خوبی ندارم برام از خدا فقط معجزه بخواین معجزه ای در حد خدا بودنش😭😭😭😭😭

علائم شما بسیار شبیه دو بیماری دیگه به اسم SIBO و یبوست مزمن ناشناخته( اگر یبوست دارید ) است، که در هر حالت مشکل مربوط به  اختلالات موتیلیتی  میشه، یعنی کولون خصوصا رکتوم فعالیتش یعنی حرکات دودی رو در حالت اسهال(بیشتر در حالت اضطراب) بیشتر و در حالت یبوست(بیشتر در حالت افسردگی) کمتر از حالت نرمال انجام میده، برای دل درد طبق تحقیقات قرص ملاتونین موثر بوده و برای رفع سایر علائم مصرف ویتامین ب که با دوز 300 می‌تونید امتحان کنید خوب جواب داده چون شما مشکل جذب دارید، و البته پروبیوتیک مناسب هم برای شما خیلی خوبه جواب میده.

شما قرص از قرص‌های آمیتیزا یا لینزس می‌تونید زیر نظر پزشک استفاده کنید نتایج خوبی برای بیمارانی مثل شما داشته.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
من تازه بعد از چندین سال الان با تایپیک شما فهمیدم اسم مشکل من سندروم روده تحریک پذیره😅

احتمال داره چیزهای دیگه هم باشه چون تشخیص IBS دشواره و شبیه چند بیماری دیگه‌ست

اسی شدیدا درکت میکنممم💔 هیوسین یا دی سیکلومین بخور 

این 2 دارو در خیلی از مراجع پزشکی بعلت عوارض جانبی آنتی کولینرژیک ناخوشایندی دیگه تجویز نمیشه طبق آخرین تحقیقات با کمترین عوارض می‌تونید از مکمل روغن نعنا برای IBS استفاده کنید که در ایران با اسم کلگارد عرضه میشه.

علائم شما بسیار شبیه دو بیماری دیگه به اسم SIBO و یبوست مزمن ناشناخته( اگر یبوست دارید ) است، که در ...

من یبوست فقط وقتی شکم دردم میگیره میشم

این کاربر وجود خارجی ندارد.
2706