2733
2771

اگه کسی میخواد بگه برای پربازدید شدن و دروغه باشه فکر کن دروغه   فقط اومدم خودمو خالی کنم از دیشب خواب ندارم

من تهران نبودم رفته بودم لواسون یه چندوقت همسرم اومد خونه بابام که بذارید برگرده تا اینکه فهمید من رفتم لواسون و خودش اومد باز اونجا حرف زد و رفت دیشب ساعت 11 دیدم برادرم زنگ زد(با داداششم سرسنگینم )که من نزدیکتم وسیله هاتو جمع کن منم هی گفتم چیه چیشده گفت جمع کن انقدر نپرس ماهم جمع و جور کردیم کلید و دادیم به سرایدار اومدیم (لواسون به خونه بابام نزدیک شاید نیم ساعت راه باشه )رفتم دیدم همسرم تو خونمونه عصبانی من رسیدم بابام گفت وسیله هاتو بذار تو اتاق بیرون هم نمیای منم گفتم چراگفت مربوط نیست بهت گفتم برو تو اتاقت داشتم میرفتم یهو همسرم شروع کرد به فحاشی و دعوا مگه تو زن من نیستی من تصمیم گیرنده بیا اینجا میریم خونه بابامم گفت تو خونه صداتو بالا نبر گفت میبرم ببینم چی میخوای بگی بابامم گفت اینجا چاله میدون نیست بی شخصیت یهو به بابام گفت تو بی ناموس خودت از کجا اومدی یهو داداشم رفت جلو یقشو گرفت و شد دعوا بابام زنگ زد اگاهی

زنگ زد اگاهی و از این موتوری ها اومدن هی بابام گفت من از این اقا شکایت دارم و اومده مزاحم خونه ما شده منم هول کرده بودم نکنه درگیر بشن ترسیده بودم داداشم هی میرفت تو صورتش به بهانه زدن مامانم و من میکشیدمش عقب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یهو پلیس اگاهی گفت به چه حقی رفتی تو خونه مردم داد و هوار عذر خواهی کن نذار کار به شکایت برسه گفت به توچه تو چی میگی اخه با پلیس دعوا کرد و توهین کردن مادر نزاییده کسی که بخواد من و ببره اگاهی ازم شکایت کنه

پلیس عصبی شد گفت پسرجان خرابترش نکن عذرخواهی کن بذار تموم بشه اونم گفت چی میگی تو ها جرات داری من و ببر ببینم میخواد چیکارم مردک باز با برادرم درگیر شد پلیس به مرکز خبر داد از مرکز اومدن میخواستن ببرنش ابرومون تو محل رفت

چقدر عصبیه شوهرت🤦🏼‍♀️همه ی حرمت ها رو از بین برده😞

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

منم خوب شوهرمه رفتم به دست و پای بابام افتادم توروخدا ببخشش نذار ببرنش بابام کوتاه نمیومد هی داد میزد من نمیام من غلط کردم میرفتم     سمت پلیس هی لباسش و میکشیدم نبرینش ولی بابام کوتاه نیومد 

ما به زنای اینجوری میگیم سلیطه برای مردش لغتی پیدا نمی کنم 😐

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع

انقدر سرصدا شد همسایه ها اومدن بیرون بعضیا از پنجره اونجا من داشتم اب میشدم من میرفتم میکشیدمش بیرون نمیخواستم سوارش کنن😭😭😭😭😭😭برادرم دستامو میگرفت من و میکشید عقب هرچقدر التماس کردم فایده نداشت

منم خوب شوهرمه رفتم به دست و پای بابام افتادم توروخدا ببخشش نذار ببرنش بابام کوتاه نمیومد هی داد میز ...

سر چی دعواشون بالا گرفته بود؟

فکزکنم شوهرت زودم پشیمون شده

خدا به دلتون ارامش بده.خیلی ناراحت شدم

2706