2733
2764

من تو شرایط خیلی بدی ام

کلی نذر و نیاز کردم و الان توی چله هستم

یکی از نذرهام ۱۲۴هزار صلواته

ک گفتم ب نیابت از شهید ابراهیم هادی و یه شهید دیگ بفرستم 

امشب با خودم میگفتم ینی میشه یه نشونه ببینم بفهمم ک شهید حواسش بهم هست و حاجتمو میده.... 

همینجور ک راجع بش میخوندم دیدم امروز تولدشون بوده🥺🥺

خوشحال شدم

ینی شیرینی تولدشون حاجت منو میده؟🥺🥺میتونه یه نشونه باشه؟ یا من زیادی ذوق زده ام🥺

چقد دوس دارم ب خوابم بیان🙁🙁

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله🍀

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
اگرم قرار باشه حاجت شما براورده بشه از سمت خداست نه بندش 

درسته حق با شماست ولی شهدا جایگاهی خاصی پیش خدا دارن

واسمون دعا میکنن

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
اون یکی شهید اسمشون؟

شهید سعید سامانلو

منم خیلی ارادت دارم بهشون 

میسه بیای تاپیک اخرم و دعام کنی دارم سکته میکنم

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
یکتا‌ پرستم‌  و‌او  خیلی‌ مرا  دوست‌ دارد‌  تا  اصل  کاری  هست‌ ...

اصل ک خداست

ولی دعای شهید گیرا تره تا منه گناهکار

عزیزم حاجتت برآورده به خیر بشه

ممنونممم

یکتا‌ پرستم‌  و‌او  خیلی‌ مرا  دوست‌ دارد‌  تا  اصل  کاری  هست‌ ...

اگه خدا قبول کنه ماهم بچه شیعه و خدا پرستیم!

ولی اعتقاد به شهدا هم داریم... چون تو راه خدا شهید شدن و از ما ها به خدا نزدیک ترن😊

یبار ازشون نشونه خواستم.دلی ی صفحه قرآن باز کردم.وسطای ایه چشمم خورد به کلمه شهید،آیه دوم کامه ابراه ...

🥺🥺🥺🥺

بنظرت واس منی نشونس؟؟؟؟ 

یا بیشتر ازشون بخام نشونه بدن🥲

2706