2733
2739
عنوان

بعد از یک ماه پیام داد🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین کتی من پست قبلیت ذو خوندم داستان که پسره گذاشاه رفته و این حرفا... مگ نمیگی رفیق صمیمی داداشته ...

حرف کشیدم ولی زیاد اطلاعی نداره از زندگی شخصیش.. چون داداشم متاهل شد و دیگه زیاد رفت و امد نداره... امشب اومد جلو درمون با داداشم نشسته بودن حرف میزدن یکی دو نفر دیگه هم بود.. داشتم از پشت پنجره نگاش میکردم دیدم گوشیش دستشه که یهو صدای پیام گوشیم اومد و دیدم اونه... هنگ کردم اصلا

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
حرف کشیدم ولی زیاد اطلاعی نداره از زندگی شخصیش.. چون داداشم متاهل شد و دیگه زیاد رفت و امد نداره... ...

چون جای خونتون بوده حتما هوایی شده ولی محل نده بزار تشنت بشه میدونی خودت به رخش بکش ولی به دستش نده .. کدوم شهری عزیزم

چون جای خونتون بوده حتما هوایی شده ولی محل نده بزار تشنت بشه میدونی خودت به رخش بکش ولی به دستش نده ...

میدونی چیه من اونو چند ماه یبارم نمیبینمش چون از خونه زیاد بیرون نمیرم برمم با ماشین میرم و برمیگردم نمیبینمش اصلا.. منم میگم شاید اومد اینطرفا هوایی شد ولی محلش نمیذارم که فکر نکنه دم دستی ام و هر وقت دلش خواست بره و هروقت دلش خواست برگرده... من مال ساوه ام عزیز

2740
میدونی چیه من اونو چند ماه یبارم نمیبینمش چون از خونه زیاد بیرون نمیرم برمم با ماشین میرم و برمیگردم ...

از من بهت نصحیت منم مثل تو خنگ زودم یعنی همه ما دخترا خنگیم ولی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند رو خوندم بخدا الاان همه تو کفم هستن محل نمیدم خیلی زرنگ شدم بگیر بشین تو یه هفته بخون

چون جای خونتون بوده حتما هوایی شده ولی محل نده بزار تشنت بشه میدونی خودت به رخش بکش ولی به دستش نده ...

اینم بگم که من خیلی وقت بود پسر داییمو میخواستم ولی اون واسه من محاله و نمیشه ولی یهو این وسطا این وارد زندگیم شد عجیب دل بستم بهش تنها کسی بود که منو از فکر پسر داییم در اورد تنها کسی بود که دل بستم و اعتماد کردم اینم بگم که اولین رابطم بود چون من به هرکسی به دلم نمیشینه.. ولی خب بدجور سوزوند منو و رفت.. گور باباش

اینم بگم که من خیلی وقت بود پسر داییمو میخواستم ولی اون واسه من محاله و نمیشه ولی یهو این وسطا این و ...

پسر داییت ازدواج کرده؟؟ خوب دیوونه چرا مخ همونو نمیزنی توهم عروس فامیل شو تا کونش بسوزه

پسر داییت ازدواج کرده؟؟ خوب دیوونه چرا مخ همونو نمیزنی توهم عروس فامیل شو تا کونش بسوزه

نه مجرده.. قضیه اش مفسله ولی خب بابامو داداشم منو به هیچ وجه نمیدن به اون.. از طرفی بخاطر اینکه داداشم آبجیشو میخواست دو بارم رفتیم از سر لج و لجبازی ندادن از طرفی هم یه رفتارایی داره اصلا بیای و ببینی.. 

اونم اول میخواست منو ولی فکر کنم به گوشش رسوندن منو نمیدن بهش لج کرد دیگه محل نمیده بهم خخخخ

نه مجرده.. قضیه اش مفسله ولی خب بابامو داداشم منو به هیچ وجه نمیدن به اون.. از طرفی بخاطر اینکه دادا ...

ای بابا ایشالا هرچی که باب دلت همون بشه از امام زمان بخاه خیلی حاجت میده عزیزم