2733
2771

کتاب درسی آمادگی دفاعی 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩بابا من گل کردم تو گور اون

بی صفتی که این کتابو ساخت اههههههههههههه فردا امتحان دارم دو درس نمیره تو مغزم چی کنم راهکار بدید تو رو خدااااااا صلوات می فرستم

من مجرمم جرمم اینه که دخترم:)))) کاربر مرد حق درخواست دوستی نداره وگرنه تعلیقه🥱 گاهی اوقات خیلی زود دیر میشود 🙌🏻 سعی می کنم انرژی مثبت بدم 🎈 جمله همیشگی دعام با خدای رنگین کمان هست ❤️💕🌈اگه خواستی بگو تا برای توام دعا کنم🎈
وای اره خیلی مزخرف بود 

خیلی ن خیلییییییییییییییییییییییییییییییی اونم با یه معلمی ک نمیفهمهههه

من مجرمم جرمم اینه که دخترم:)))) کاربر مرد حق درخواست دوستی نداره وگرنه تعلیقه🥱 گاهی اوقات خیلی زود دیر میشود 🙌🏻 سعی می کنم انرژی مثبت بدم 🎈 جمله همیشگی دعام با خدای رنگین کمان هست ❤️💕🌈اگه خواستی بگو تا برای توام دعا کنم🎈

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

😂😂😂

نخند به خدا حالمو نمی دونی یه طرف میگم بیخیال دنیا برو بخواب یه طرف میگم بخونم بازم توف ب ذات  بی صفتتتتتتتتتت

نمیشد ابتکار ب خرج ندی الان اسرائیل حمله کنه من به چپ چپ کنم یا ب راست راست من و نمیزنه؟! میگه آها این چقدر کار بلده وایییییی

ببخشید خیلی داغونم😂🙏🏻🙏🏻❤️

خدایا شکرت گذشت خدایا شکرت سال اخرمه 

واقعا خدایاشکرت که دوران سمی تموم شددددد

🤣🤣اسی دل منم خیلی پربود ببخشید 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

وای مفهمتت

من سر کلاس این درس با سر درد میومدم بیرون 

اینقدر که فشار عصبی معلمش بهم میداد

یعنی اگر خودخوان بود اینقدر اذیت نمی‌شدم که معلمش اذیتم می‌کرد:/

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.
ببخشدا شما اگه راهکار میخواستی  تو نی نی سایت نبودی چون سایت اصن فضای درس نیست که راهکار درسی ب ...

راهکار نمی‌خوام خواهر شما ام همتون گارد گرفته آید مغزم داشت رد میداد گفتم سری هم بزنم شاید یکی بدونه چطور بخونم

چون ب معنای واقعی بعضیا رو میخونم نمی‌فهمم چی نوشته 

کلش رو باید تو دوجلسه شفاهی توضیح بدن،کتابش الکیه،من که همشو یادم رفته،چه فایده اون زمان مثل خر خوند ...

اصن معلم مضخرفففففففف کتاب مضخرفففففففف دنیا مضخرفففففففف نمی‌دونم دلم ب چی خوش باشه

نه میرسه به تاریخ عربی  دینی و همه شون

ینی چی

وای مفهمتت من سر کلاس این درس با سر درد میومدم بیرون  اینقدر که فشار عصبی معلمش بهم میداد یع ...

واییی اصن نمی دونم چی بگم واقعا هیچوقت نتونستم حلالش کنم همه معلمارو حلال کردم ولی اینو نمیتونم(نگید چرا واقعا بدی کردن در حقم البته بعضیاشون)

2706