2733
2734
عنوان

ببخشید ببخشید روم به دیوار ولی یه سوال خصوصی داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 81 پست
نه عزیزم مال سنته،اول جوونیته حست هم زیاد،بعداز ازدواج خودش کمتر میشه که بازطبیعی،هرچی سن بالابره مق ...

دقیقا همینطوره

خدا عاقبتمو بخیر کنه😂

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌

انقد بدم میاد خدا این حسو گذاشته تو بدن ادم ولی جز ازدواج هیچ راهی نذاشته براش 😐ک چی ناموسن قرار نبود استفاده کنیم چرا داده؟ همون ازدواج کردنی میداد  ن از سن ۱۴ ۱۵ سالی ک هیچ گوهی نمیش خورد چرا چون حرومه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه بابا منم مجردم و بد تر از تو وقت و بی وقت سراغم میاد 

درکت میکنم خیلی رو اعصابه

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
درسته ولی بدون دلیل و هیچ تحریک بیرونی اینحور میشم یکم عجیبه برام😂 حس میکنم زیاد از حده

منم عین خودتم همون هات😂کاریم نمیکنم ولی اینجوریم نباشم حس میکنم نرمال نیستم

انقد بدم میاد خدا این حسو گذاشته تو بدن ادم ولی جز ازدواج هیچ راهی نذاشته براش 😐ک چی ناموسن قرار نب ...

درسته خدا از 14 15 سالکی اینا قرار داده

ولی واسه من از 19 20 سالگی فعال شد😂قبلش اصن تو فاز نیاز جنسی نبودم😂

من که مجردم و اصلا نمیتونم تحمل کنم

منم

باورت میش بعضی وقتا انقد بالاست بغضم میگیره؟؟

بعد ی نگا میکنم ب هم سنو سالام میبینم چقد راحت نیازشونو رفع میکنن حرصم میگیره ک من چرا نمیتونم عرضه اشو ندارم اصلا ب وضعیه😑ب خدا این حس ادمو ب گناه میندازه بدتر خدا نباید تو سن کم تا تو مجردی میداد

درسته خدا از 14 15 سالکی اینا قرار داده ولی واسه من از 19 20 سالگی فعال شد😂قبلش اصن تو فاز نیاز جن ...

خش بحالت بار تو خوبی

بر من از ۱۶ سالگی :/ دیگ دارم نمیتونم دارم کم میارم 

منم عین خودتم همون هات😂کاریم نمیکنم ولی اینجوریم نباشم حس میکنم نرمال نیستم

زیادیش ادمو کلافه میکنه 💔😂

من میدونم که حرامه و گناه داره ولی عادت بدو دارم

خب اینجور تخلیه میشی؟ 

2706