2733
2771
عنوان

ماکولار

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 18 پست
انشالله  من ۱۷سال بیشتر ندارم اصلا نتونستم مثل هم سنام باشم تو مجالس پیرهن بپوشم یا لباس لختی ...

سلام عزیزم خوبی مبارک باشه عروسیت ♥️😍

عزیزم درمان میشه یعنی حتما رفع میشه 

منتها بدن به بدن متفاوته باید یه چکاپ که شامل آزمایشات و سنوگرافی هست رو انجام بدی ببر پیش دکتر عمومی واست بنویسه بعد هر چیزی که داخل بدنت سطحش از حد نرمال بالا پایین شده رو کنترل کن از اون طرف اصلاااااا استرس و ناراحتی غم و لباس تاریک و تیره هر چیزی که از این دسته هست رو از خودت دور کن لایف استایل سالم و شاد داشته باش یه لیست از کوچیک ترین عادت ها تا بزرگ ترین واسه خودت هرروز یاداشت کن داخل یاداشت های گوشیت بعد نگاه کن که چه مواردی غلط هست مثلا خوردن زیاد تنقلات صنعتی حذف کم خوردن آب و... ورزش کن حتمااااا رفع میشه 

داخل تاپیکم یه روش رژیمی رو که یکی از افراد نزدیک بهم باهاش بعد کلی دوا و دکتر نتیجه گرفته بود گذاشتم بعدها متوجه شدم که واسه خیلیا سخته و لزومی نداره چون یه خانومه بود فقط با کنترل تبروئید و سطح ویتامین d  اوکی شد مثلا بخاطر تیروئیدش کلسیم رو کنار گذاشت مثل ماست و.. 

بنظرم خود مراقبتی کن

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
سلام عزیزم خوبی مبارک باشه عروسیت ♥️😍 عزیزم درمان میشه یعنی حتما رفع میشه  منتها بدن به بدن ...

مرسی از مهربونیت عزیزم خیلی لطف کردی 

برام دعا کن❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.