2752
2734

من 

چون عمیقا تو زندگی ام درد روحی کشیدم

عمیقا

قلبم شکست 

هیچ وقت نمی تونم فراموش کنم 

همیشه تو ذهنمن

ولی زندگی رو دوست دارم 

حاضرم بازم رنج بکشم ولی زنده باشم

خداروشکر که هستم 

یه روز شاید برسه عمیقا حس شادی کنم 

من  من  من  من  من نمیدونم دنیا خوش به حال کیه  ولی اصلا خوش به حال من ...

دقیقا خوش بحال کیه

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من😔 بی پولی بارداری ویار بارداری میگیرم  هزار حسرت ولی بی پولم

ببخشید ها شما هم مثل منی منم اون موقع پول نداشتم ولی باردار بودم نمی‌دونم لازم چی بود آخه موقع بی پولی بارداری برا چیه

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندین خسته شدیم از دست شما لااقل بزارید اینجا آسایش داشته باشیم 😤

دلم برای خودم نسوخته هیچ وقت.

جالبه تو هیچ موقعیتی هیچ جا هیچ شرایطی یه لحظه هیچ کس دلش برای من نسوخته، سواله برام چرا. فقط چون قوی بودم همه جا؟؟

مثلنا جایی بمن ظلم واضح شد چون اونیکه ظالم بود گریه کرد دل همه برای اون سوختش😐

فقط نمیدونم هیچ وقت کسی دلش برامن نسوخت قوی شدم یا قوی بودم دلشون نسوخت. ولی بامن بد کردن

خیلیا فارغ از غم دنیان😪

ن بابا این دنیایی ک میبینی ادم بدون غم نداره هرکی ب دلیلی

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
من . دلیلشم اینه به خدا و پدرو مادرم اعتماد داشتم  چیزی جز شکست و افسردگی برام نداشت . کاش ع ...

متوجه نشدم...؟ چه ربطی ب خدا داره

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن

من چون هیچکس حتی مادرم هم دوسم نداره البته یعنی چون برا هیچکس مهم نیستم شاید فقط شوهرم باشه ک بخواتم

11/7/1400دوستیمون😍🙊 23/7/1401بله برونمون ❤️💍۱۳/۲/۱۴۰۲عقدمون❤️😍💍عروسیمون ۱۲/۰۸/۱۴۰۲👩‍❤️‍👨بی هم می‌میریم شبیه زنجیریم 🖇️یه لحظه دور از هم آروم نمی‌گیریم🥺🥺🫀 روزای خوب منتظرمونه 😋 زندگی زیباست لبخند بزن 😁🙏 برای خوشبختیمون دعا کنید 🙏
2706