2733
2734
عنوان

بزرگترین آرزوت؟! فرض کن مخاطب این تایپیک خداست..‌.

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 40 پست

پسرم حسین به همه آرزوهای کوچیک قلبیش برسه😔

مادر فرزندی هستم که با سن کم غم های زیادی توی قلبشه فرزندی که در آرزوی پیش دبستانی رفتن کیف به کول می شینه دم در تا ظهر که بچه های پیش دبستانی رو ببینه و ذوق کنه فرزندی که پدرش جز یه زخم هیچی بهش هدیه نداد😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ظهورامام زمان

آرامش مردم دنیا به خصوص کشور های جنگ زده

خوب شدن بابام

ارشد

خوشبختی خانواده

ازدواج خوب و موفق

سلامتی و آرامش

معنویت بیشتر

خوب شدن حال روحیم

الهی آمین به خواسته های همگی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ظهور 💚💚💚💚یه عقلی هم به مدافعان حقوق بی بشر بده😒😒😒

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ظهور امام زمان 

شفای بیمارها 

سبزشدن دامن منتظران 

خونه دارشدن مستاجرها ماشین خریدن هرکی دوست داره 

و برای خودم خداجونم عزیزانم و برام حفظ کن چشم انتظار فرد چهارم خانوادم آزمایشم این سری مثبت بشه بچه سالم بهم بده 

یه چیزی میگم اویزه گوشت کن زمین خدا بدجوری گرده 

خدایا هرچی بهترینه برای هممون رقم بزن.خونه ماشین پول سلامتی بچه رفاه

نذار تو حسرت همین چیزای ساده بمونیم و بسوزیم قشنگیای دنیارو بیشتر نشونمون بده

بسه دیگه امتحان کردن و سختی کشیدن و صبوری حالا وقته حال دادن توعه

2706