2733
2734
عنوان

چه کارایی با شوهرتون میکنین که دچار یکنواختی نشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2483 بازدید | 71 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجرد بودیم زندگی یکنواخت نبود.. یه دقیقه وقت اضافه ندارم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2731

ما جمعه ها پاستور بازی‌ می کنیم با دخترم 

هر وقت من نزدیک بردن ام هی اذیتشون می کنم حرص میخورن

برای روحیه اینا رقصای مسخره

کل هفتم خستست میخوابه یه شبا سریالمون تو گوشی دوتایی میبینیم

حالم خوب باشه گازش میگیرم اذیتش می کنم

قلقلکش میدم فرار می کنم

همین دیروزم سر یه موضوعی به خونش تشنه بودم بشقاب پشتش پرت کردم 😁

کتابایی که میخونم و فیلمایی که میبینم دوست داره براش تعریف کنم

این لذت بخش ترین بخش هر روزمه

گوش‌میده تحلیل می‌کنه 

با هم بیماریای روحیشون تحلیل می کنیم

خیلی هم  عالیه  این اختلاف سن تا حالا اذیتت نکرده

نه زیاد عزیزم.

من شوهرم خیلی با حوصله‌ست و اصلا حس نمیکنم سنش انقدر بالاتره ولی خب از نظر اینکه تو تصمیم گیریا معمولا حرف اون میشه چون عاقلتره یکم اذیت میشدم اوایل

چیکار میکنید شوهرتون گوشی نشونتون میده همسرم بدش میاد از گوشیش ب من نشون بده 

من کار خاصی نمیکنم وقتایی ک خونس و تو گوشیشه بمنم میگ بیا پبشم باهم ببینیم 

تنها نمیزاره گوشیشو ببینم بدش میاد ولی تا بیداره میده دستم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
خسته نباشن الهی😍 شوهر منم گاهی خیلی کارش طولانی میشه

مرسی عزیزم 

اره کار شوهر منک کلا تایمش زیاده ولی وقتایی ک خونه باشه میریم خرید غذا درست میکنه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
من کار خاصی نمیکنم وقتایی ک خونس و تو گوشیشه بمنم میگ بیا پبشم باهم ببینیم  تنها نمیزاره گوشیش ...

خوشبخت بشی عزیزم 

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜
خوشبخت بشی عزیزم 

مرسی عزیزم همچنین