2733
2771

انقدر اذیتم کرده انقد بدبختی کشیدم و انقد اطرافیان سرکوفت زدن بهم که خسته ام

شوهرم خیلی بده و من مجبورم زندگی کنم باهاش چون امکان طلاق به هیچ وجه ندارم 

فقط شبانه روز از خدا میپرسم چرا؟چرا این آدمو سر راهم گذاشت؟چه گناه کبیره ای کردم که توی ۳۴ سالگی از غصه شبیه ۷۰ ساله ها شدم شبا دو سه ساعت بیشتر نمیخوابم نه خواب دارم نه خوراک

میدونم میگید برو مشاور ولی شوهرم حتی یک درصدم تغییر نمیکنه من راهای زیادی رفتم

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم فکر میکنی‌که مشاور هیچ‌تغییری نمیتونه تو زندگیت ایجاد کنه،‌ولی بهت قول میدم اگه بری پیش ی زوج درمانگر خوب خیلی تاثیر زیادی رو خودت اول بعد رو زندگیت میزاره نیازی نیست شوهرتم خودت بر‌و نمیتونی بری انلاین تلفنی انجام بده

❤Che khobe ke daramet

تجربه منه البته . 

اینه که اگه میخوای دنیاتو و آدمهای اطرافتو تغییر بدی اولین کار اینه که رو خودت کارکنی و خودت و تغییر بدی .

خدا جونم                                                           دمت گرم   

استارتر ببخشید 🙏بچه ها این تبلیغ پایین نی نی سایت سرویسم کرده چیکارش کنم دیگه نیاد 🥴🤕

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
میدونم فکر میکنی‌که مشاور هیچ‌تغییری نمیتونه تو زندگیت ایجاد کنه،‌ولی بهت قول میدم اگه بری پیش ی زوج ...

یه قرون پول ندارم بعد وفتی نمیتونم یک درصد تغییرش بدم چه فایده داره من توی فقر دست و پا میزنم بچم عقده ای شده نه مادی نه معنوی هیچی ندیده بچم

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون

یه بنده خدایی رو میشناسم شوهرش جلوی چشماش زن میاره تو خونه. اینم جرات اعتراضم نداره. یکی دیگه هم شوهرش اهل همه کاری هست تازه بهش گفته زن صیغه ای دارم باهاش کنار بیا. دست بزنم داره. خیلی ها شرایط بدی دارن. اگه میتونی برای بهتر شدن زندگیت تلاش کنی پس تمام سعی خودتو کن.اگه نمیتونی یه راهی برای نجات خودت پیدا کن.ان شاءالله که همسرت همونجوری میشه که میخوای

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
استارتر ببخشید 🙏بچه ها این تبلیغ پایین نی نی سایت سرویسم کرده چیکارش کنم دیگه نیاد 🥴🤕

اره خیلی رو مخ منم هست اگه فهمیدی به منم بگو 

خدا جونم                                                           دمت گرم   
2706