2733
2764
عنوان

تسبیح دستمه🌹💚براتون صلوات میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 34 پست

لطفاواسه

@نخودسیاه   خوب شدن مریضی شون وافسردگی شون ونرمال شدن قددخترشون وموفقیت توکاراقاشون 

@نون_بربریییی    رسیدن ث وح بهم ب همین زودیای زود ب صورت معجزه وار وخوشبختی کامل شون

@rrrrr111   معجزه بشه شوهرشون بیادمنت کشی شون بیاددنبال شون تابادخترش زندگی رو ازنوبسازن و قلب شوهرشون نسبت بشون نرم ومهربون شه توهمین زودیای زود 

@_faram_   معجزه بشه بیماری سرطان خون عشق شون خوب خوب شه شفاپیداکنن و ی کارخوبی ازغیب براخودشون پیدابشه توهمین زودیای زود الهی آمین

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تا روزاربعین امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
لطفاواسه @نخودسیاه   خوب شدن مریضی شون وافسردگی شون ونرمال شدن قددخترشون وموفقیت توکاراقاشو ...

ممنونم عزیزمی 

فقط 40 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر مانکن شدنمههه توروخدا هروقت دیدی این امضارو بگید یادت نره هر روز بری باشگاه😂😎به امید اینکه پونزده کیلو کم کنمم💗🥲😂اگر تو سایت کم هستم دلیلش اینه کههه خداروشکر با افســردگی مبارزه کردم و الان حالم خیلی بهتره دارم برا خودم وقت میزارم 🥲💛روانشناس کودک خواهممم شددد 🥲 نمیزارم کسی بخاطر آسیب های بچگیش مثل من ضربه بخوره ❤️عاشق بچه ها هستمم😍😍تو تاپیکای مذهبی تگم کنید لطفا🍓.. هر سوالی درباره افسردگی و ... داشتید درخدمتم✨ خوشحال میشم کمکتون کنم دخترااا...هروقت دلت گرفت باهام حرف بزن🌸🧡بهتر میشی جانم...اون مدتی که افسردگی شدید داشتم دوستای اینجا خیلی کمکم کردن حالا وقت جبرانه🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفاواسه

@iasara    

@nedajon    

@farnzi    

@_درنا_    

مادربشن ب زودیای زود**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تا روزاربعین امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
لطفاواسه @sbmimi   ازدواج بافردمناسب ازهرجهت موردتاییدخدا توهمین زودیای زود @sssui   ...

ممنونم عزیزه دلم ک یادم بودی فدات بشم از دعای قشنگت ..خدا ان شالله هر چ زودتر حاجت روات کنه گلم

🌻اگه چشای خوشگلت ب امضام افتاد میشه  لطفا برای سلامتی و ظهور هر چ سریعتر آقا صاحب الزمان و سلامتی عزیزام و خوشبختیم و آرامش همیشگی تو زندگیم یه حمد و  صلوات بفرستی؟؟..خدا الهی بحق اباعبدالحسین هر نیت و حاجتی داری بهت بده ..اگه خوندی بگو  تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

سهیلام .منم دعا کن خیلی محتاجم  ازدواجمو جور بشه با اونی ک دوستش دارم با خیر و صلاح خدا..منم دعاگوتم

🌻اگه چشای خوشگلت ب امضام افتاد میشه  لطفا برای سلامتی و ظهور هر چ سریعتر آقا صاحب الزمان و سلامتی عزیزام و خوشبختیم و آرامش همیشگی تو زندگیم یه حمد و  صلوات بفرستی؟؟..خدا الهی بحق اباعبدالحسین هر نیت و حاجتی داری بهت بده ..اگه خوندی بگو  تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
لطفاواسه @نخودسیاه   خوب شدن مریضی شون وافسردگی شون ونرمال شدن قددخترشون وموفقیت توکاراقاشو ...

مرسی عزیزم موقع دعای زیارت عاشورا توسل برات دعا کردم 

خدایا تنها کسم توی برام مجعزه کن برام دعا کنید خدا مجعزه کنه شوهرم بیاد دنبالم برم پیش دخترم 

دعا کن تا فردا یا امشب پیام بده بگه که ناراجت نیست ازم

نیل هستم🥹🌼 شاخه های ما به آفتاب میرسند و ما دوباره سبز میشویم🫙🌱خوشا آن دل که در کنجش امید زنده است🫧💙خاطرات می مانند؛ چیزی که میرود صاحبان آن است🫠❤️‍🩹   تو نمیتونی به عقب برگردی و شروع رو عوض کنی ، اما میتونی از همین جا شروع کنی و پایان رو تغییر بدی🥹🌸  هیچوقت شانس نبوده ، همیشه خدا بوده🌻
لطفاواسه @sbmimi   ازدواج بافردمناسب ازهرجهت موردتاییدخدا توهمین زودیای زود @sssui   ...

فدات بشم اینقد گلی و همیشه ب یادمی منم خیلی خیلی ب یادتم خواهر قشنگم ،استارتر گل ب یاد شماهم هستم لطفا لطفا دعا کن برگرده بیادش سمتم ک عاشقم باشه

@__الله__    به یادتم🌹

سلام ممنون عزیزم دل به دل راه داره 🌹

خدا به یادت باشه🙏

کاش اسمتو میدونستم 😊

موقع دعاها میگم کاربر آرزوهام 🤭

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
سلام ممنون عزیزم دل به دل راه داره 🌹 خدا به یادت باشه🙏 کاش اسمتو میدونستم 😊 موقع دعاها میگم کا ...

سلام صبح بخیر

پردیس هستم ممنونم ازت

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
سلام صبح بخیر پردیس هستم ممنونم ازت

عاقبتت بخیر

به به چه اسم زیبایی🌹

دیگه یادم میمونه🤗

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
عاقبتت بخیر به به چه اسم زیبایی🌹 دیگه یادم میمونه🤗

ممنونم محبت میکنی🌹

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706