2752
2734

الهییی 🥆💔💔

خیلی سخته واقعا چند وقتم پیشم حالم اصلا خوب نبود ولی الان میدونم چی بخواهیم نخواهیم میگذره 

و یاد گرفتم  به چیزی زیاد سخت نگیرم

خدایا واسه همه چی‌شکرت (: چه خوب چه بد

یه صلوات برای روبه راه شدن زندگیم و رسیدن به ارزوم میفرستید🙂 🥺ℳ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا طرف داره درد دل می‌کنه حالش گرفتس حتما. شما از زندگیت راضی هستی کامنت نذار این تاپیک واسه اونا بو ...

همه جا یکی باید خوشیشو بکنه تو چشم بقیه:) 

کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم:) 
حرف بدی نزدم نمیفهمی

خوب الان تو شرایطی بدی قراره داره لطفا درکش کنین واسه همون پیش میاد که بعضی وقتا از همه چی‌خسته شیم و یهو‌حالمون بدشه!

یه صلوات برای روبه راه شدن زندگیم و رسیدن به ارزوم میفرستید🙂 🥺ℳ
برعکسش خوبه؟  یکی همیشه خدا غر بزنه و ناله کنه  تهش هم بگه اگه مخالفی برو به جهنم؟

دلم میخواد ناله کنم و غر بزنم اینجا هم تنها جاییه که میتونم

شما راضی خیلیم خوب برو تو تاپیک خوشی

برعکسش خوبه؟  یکی همیشه خدا غر بزنه و ناله کنه  تهش هم بگه اگه مخالفی برو به جهنم؟

چون تو ایران باید حتما بدبخت باشی 

هر کی ببشتر از بدبختیاش بگه 

مهرطلبن این ادما به این بهونه که دوس داشتنی باشن هر کاری میکنن 

چون تو ایران باید حتما بدبخت باشی  هر کی ببشتر از بدبختیاش بگه  مهرطلبن این ادما به این ...

لازم نیست هم کسی که خوشه بیاد به من بگه

که دارم درد و دل میکنم

2706