2752
2734
عنوان

رژیمم تموم شده مثل چی میخورم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 58 پست
باید رژیم تثبیت بگیری کالری شماری تا پایان عمر ما باید مراقب باشیم بعدشم بعد یه مدت همه به صورت جدید ...

میخام وزنم ۵۰ بشه اگه اطرافیان بزارن هرچند خیلی لاغر میشم الان هیچ لباسی دیگه اندازم نی همه گشاد شدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخام وزنم ۵۰ بشه اگه اطرافیان بزارن هرچند خیلی لاغر میشم الان هیچ لباسی دیگه اندازم نی همه گشاد شدن ...

چند کیلو بودی با چه رژیم و ورزشی لاغر شدی؟؟

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
2731
منم همینجورم وزنم شده ۶۷ ولی تازه صورتم خوشگل و پر شده الان دارم با حلقه پهلو و ران رو لاغر میکنم

نکن‌باو منم شکم‌پهلو دارم ولی حلقه بد کمردرد میاره اصلا واس تستون فقرات خوب نیس

خیلی رو وزن حساس شدم یعنی جوری که اگه ۱۰۰ گرم بیشتر بشم اعصابم بهم میریزه

خب عزیزم این خیلی بده 

شما دارین جسم را می‌سازید روح را تخریب میکنید 

تعادلی بین این دو برقرار نیست 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
خب عزیزم این خیلی بده  شما دارین جسم را می‌سازید روح را تخریب میکنید  تعادلی بین این دو ...

راستش قصد بارداری دارم میخام وزنم بیاد پایین . چون تو حاملگی خیلی چاق میشم 

راستش قصد بارداری دارم میخام وزنم بیاد پایین . چون تو حاملگی خیلی چاق میشم 

من زمان بارداری باورتون میشه افت وزن شدیدی هم داشتم 

و البته دخترم با وزن خیلی عالی پنج کیلو بود زمانی که زایمان کردم انگار نه انگار که من باردار بودم نه پارگی شکم نه افتادگی 

رفتم بخیه هام بکشم دکترم بهم می‌گفت چی بردی واسه خدا که خط نیفتادی انگار نه انگار زایمان کردی 

ته کلامم می‌خوام بگم که نمیشه روی این مسائل حساب باز کرد وزن هم اضافه کنید بعد از زایمان باید فکر باشید 

از زندگی لذت ببر

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
من زمان بارداری باورتون میشه افت وزن شدیدی هم داشتم  و البته دخترم با وزن خیلی عالی پنج کیلو ب ...

خداحفظش کنه .... چه خوب . اره درست میگی من بااینکه اضافه وزن زیادی داشتم پسرم ۲ کیلو بود‌... میشه بپرسم چیا میخوردی دخترت وزن گرفت

شما دیگه قر کمر میری واسه حلقه پایین تنه لاغر میشه

😂باحال گفتی قر کمر

مرسی عزیزم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2706