2733
2734
عنوان

همکلاسیِ خوش‌تیپ 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 48 پست
عبا میپوشه؟

یه بار عبا پوشیده بود

ولی بقیه ی وقتا نه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 

چجوری میپوشه 

منم دلم میخواد محله کامل باشم اما نمیدونم چه لباسی بپوشم 

چادر چون دید مردم زیاد خوب نیست دوست ندارم بپوشم اما حجاب کامله واقعا چادر 

حالا نمی‌دونم . این همکلاسیتون چی می‌پوشن ؟

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله غذا بسیار لذت بخش بود تشکر ای برادر بعد جالبه اکثرشونم تو فرودگاه با اون خدمه گرم میگیرن و انقد ...

این بهم ربط داشت حداقل

اونا هر خطش راجب ی چیز بود🤣🤣

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
حرفات شبیه مکالمات کتاب عربیه‌‌‌..‌

چند خواهر داری؟ نام آنها چیست؟ نام مادرت چیست؟

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

دخترا برید سر درس و مشق تون 😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 

بله ما سه بار به ایران سفر کرده ایم

مادر من به بازار رفته بود و یک لباس خواهد خرید

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
مثلا چه دیدی به چادر دارن مردم؟

عزیزم کلی میگم .

من خودم چادری میبینم حسرت میخورم بعضی وقتا . دلم میخواد حاشون باشم ( البته من موقع مسجد و حرم و نماز و ... چادر میپوشما ) 

اما نمیدونم دیگه . . . 

شرمنده اگه ناراحتتون کردم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
دخترا برید سر درس و مشق تون 😂😂

دانشجو شکر خدا

خلاص شدیم از عربی😂

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
به جز عبا چعدچیزی میپوشه که حجابش کامل چادر؟ یا مانتو

توی پینترست hijab style سرچ کن یه عالمه ایده ی خوب میاد برات 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوری میپوشه  منم دلم میخواد محله کامل باشم اما نمیدونم چه لباسی بپوشم  چادر چون دید مرد ...

توی پینترست hijab style سرچ کن می‌تونی ایده های خوبی بگیری ازش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دانشجو شکر خدا خلاص شدیم از عربی😂

عذاب بود به خدا 😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706