2733
2734
عنوان

راهنمایی در مورد شغل آنلاین

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 31 پست
کارمند یه اداره دولتی با پاس شیر ۷:۳۰ تا ۱۳:۱۰ ولی خوب قبل ۷ میام بیرون.حدودا ماهی ۱۰ یا ۱۲تومان میا ...

اگه واقعا میخوای اراده کن و آنلاین رو شروع کن ولی انصراف نده... ایشالا که هر چی خِیر هست برات پیش بیاد 

امضا ندارم اثر انگشت زدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون من اصلا در مورد این شغل اطلاعاتی ندارم نمیدونم چی هست

خواهش میکنم

بازاریابی آنلاین وفروش محصوله

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
ممنون من اصلا در مورد این شغل اطلاعاتی ندارم نمیدونم چی هست

میتونی برای شروع از شغلت انصراف ندی بیای تو جمع ما اگر دیدی با شرایط وروحیاتت جور هست انصراف میدی واینجا تلاش میکنی

اقای خودتی ونوکر خودت😁

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
2731
آها ممنون پس باید روابط اجتماعی خیلی بالا باشه

نه نگران نباشین

به مرور یادمیگیرین واموزش میبینین

حالا شما که شاغلین ودراجتماع بودین

من خودم از اون دست ادمایی بودم که اصلا روابط اجتماعی نداشتم الان به لطف کارم بهتر شدم

اول کار رو شروع کن وقتی به نتیجه رسیدی استعفا بده .درضمن هر شغلی مشکلات خودشو داره

درسته هر شغلی مشکل داره ولی کار خودت دیگه حرف ناحق بقیه مجبور نیستی گوش کنی و خودت با اداره وفق بدی یه مرخصی روت نشه بگیری باورت میشه اینقدر دوست دارم یه بچه دیگه داشته باشم ولی از حرف و نگاه بقیه خجالت میکشم بگن همش می‌ره مرخصی زایمان

از کجا باید با شغلتون آشنا بشم؟ 

روبیکا دارین آیدی بدم بهتون؟

درخواست دوستی دادم بی زحمت اونجا بهم بگین

باشه حتما

2706