2752
2734
مطمئنی با ۱۵۰ میشه خرید؟  یخچال چه مدلی مد نظرته؟

آره قیمت کردیم یخچال الجی ۱۱۰ تومن ظرفشویی و لباسشویی الجی هم ۳۷

بالاخره داره پیدا میشه رنگین کمون🌈🌈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا یخچال رو اسنوا بخر اون دو تای دیگه هم پاکشوما  این ال جی و سامسونگ های بازار فعلی اشغال مح ...

جای مطمئن هست قبلا چند تا وسیله کوچیک ازشون گرفتیم راضی بودیم

2731
آره یخچال مون خرابه دیگه آخرای عمرشه می تونم مارک یخچال تون رو بدونم و اینکه راضی هستین یا نه

الکترواستیل دوقلو بخر من بشدددت راضب ام 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

اولی

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
آره یخچال مون خرابه دیگه آخرای عمرشه می تونم مارک یخچال تون رو بدونم و اینکه راضی هستین یا نه

الجی

الان پونزده ساله دارمش عالیی

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الجی الان پونزده ساله دارمش عالیی

عذر می خوام می پرسم برای قطعاتش دچار مشکل نشدین؟

و اینکه چند فوت هست برای شما؟

به نظرتون از این درب شیشه ای ها بگیریم یا این معمولی ها ( عکس سمت راست بالا)

عذر می خوام می پرسم برای قطعاتش دچار مشکل نشدین؟ و اینکه چند فوت هست برای شما؟ به نظرتون از این در ...

برای من ۳۲فوته

اصلا تاحالا مشکلی پیش نیومده که نیاز به قطعه داشته باشه

اون زمان این مدل نبود ولی اگه اصله نگران نباش هرکدوم به دلته بگیر کیفیتش عالیه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40