2733
2734
عنوان

فهمیدیم که خواهرشوهرم رفته پیش دعانویس🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 1060 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یادمه همینجا یه نفر سالها پیش تاپیک زد که مادرشوهرم رفته پیش دعانویس اونم گفته عروست دعای سختی برای شماها گرفته.و این بنده خدا تنها عروسشون بوده. اونام پسرشونو مجبور کرده بودن زنه رو طلاق بده. زن بیچاره اینجا قسم میخورد بخدا من نکردم من اصلا دعا و این چیزا رو قبول ندارم.دلم سوخت براش

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
من یه شب دیدم ک یه جن وقتی دراز کشیده بودم داشت زخمیم میکرد یهو یه حالتی از خواب پریدم. چند شب تکرار ...

خوندن و پخش قرآن مخصوصا سوره بقره حتی موقع خواب با صدای کم حداقل ۴۵ روز باطل کننده ی سحر و دور کننده ی جن و شر و بدیه

خوندن و پخش قرآن مخصوصا سوره بقره حتی موقع خواب با صدای کم حداقل ۴۵ روز باطل کننده ی سحر و دور کننده ...

ممنون عزیزم

من رفتم پیش یه اقایی توی روستا برام باطلش کرد

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
ععع والا نمیدونم خدا میدونه😕💔

آره.بدگمان نشین. 

بعدم به برادرشوهرت بگو به فرض که اینکارو کرده باشه، اگه بهش بگین خب دوباره میره تمدیدش میکنه. به روش نیارین. با خوندن قرآن و حرز امام جواد اگر چیزی هم باشه دور میشه

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
برا منکه دعا گرفته بودن همش تو خواب جنا خفم میکردن و یبارم تو واقعیت دیدم  باطلی گرفتیم دیگ در ...

من باطلی هم گرفتم درست نشد 

خودمم هر از گاهی با سوره های باطل سحر باطل میکنم ( اتفاقا نشونه های باطلی و باز شدن هم میبینم ) 

اما بیفایدس و چند وقت بعد دوباره احساسشون میکنم و میفهمم دوباره واسم جادوی سیاه میگیرن 

احتمالا فهمیدن باطل میکنم ، دیگه زود به زود میگیرن که نتونم باطل کنم  ( جدیدا انگار هر روز میگیرن 🥴 چون ساعت جفت میبینم ( ۵ : ۵ رو = یکی از معنی هاش اینه دشمنان شما مخفیانه در حال نقشه کشیدن برای شما هستند 

+ مزاحم تلفنی با سیم کارتهای متنوع ( ولی حرف نمیزنن ، بله میگم قط میکنن 

کاربری گفت با ویس و عکس و صدا هم سحر میزنن ، احتمالا شماره رو میدن جادوگر خودش زنگ بزنه به محض اینکه جواب داد سحرش میکنه 

خواسته همه رو زیر سلطه خودش بگیره حتما...رابطه ش با شوهرش چطوره

نه‌میخواسته همه رو بدبخت کنه مادرشوهره فقط اونو بخواد

که‌متاسفانه همه رو بدبخت و مریض کرده

شوهره رو زبون بند کرده هر چی بگه میگه چشم 

ولی از اون طرفم به زنه خیانت میکنه 

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃
2706