2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حالا این قرصو مصرف نکردم تاثیر داشت واستون؟شنیدم داروی اعصاب میتونه خوب باشه.شما حال روحیتون جطور ...

این دارو برای بیماری خودامنی مانند کولیت اولسراتیو و کرون تجویز میشه ارتباطی یه بیماری شما نداره هر نوع دارویی رو فقط با تجویز پزشک مصرف کنید

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
2731
من کولیت السروز دارم همیشه مزالازین و آزارام می خورم

آزارم در بلندمدت می‌تونه عوارض زیادی داشته باشه، بهتون پیشنهاد می‌کنم با پروتکل دکتر کویمبرا این بیماری رو مدیریت کنید بدون نیاز به داروی خاصی بغیر از مزالازین در دوز کم.که اونهم به مرور حذف میشه. در 3 تا 4 ماه اول هم نتایج بهبودی رو مشاهده می‌کنید.تمام مستندات علمی اون هم موجوده خودتون می‌تونید در موردش تحقیق کنید.

این بیماری مربوط به اختلالات کولون خصوصا رکتوم در روده میشه، طبق جدیدترین تحقیقات بهترین راه برای کنترل این بیماری استفاده از  ملاتونین،ویتامین ب1 و مکمل گلکارد. و پروبیوتیک دایجستیو هم می‌تونه مفید باشه چون سویه‌های اون برخلاف فمی‌لاکت تخصصی‌تر انتخاب شده.

بیماری من شدیده

شما بهیچ عنوان داروها رو قطع نمی‌کنید ولی همزمان اون پروتکل رو انجام میدید و نتیجه رو به مرور می‌بینید هیچ ریسکی هم نداره و باید ماهانه یا دوماه یکبار چکاپ کامل بدید که روند درمان بررسی بشه.