2733
2734
عنوان

شما بودین میبخشیدین؟ +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 8230 بازدید | 179 پست
مگه با خانواده پدرتون ارتباط ندارید؟

نه عزیزم

تقریبا 6 ماهه به زور دوبار دوتا ی ساعت رفتیم من و خواهرم 

اونم به زور و اصرار من

یبار چند ساعت قبل شب نامزدی که فقط در جریان باشن 

یبارم عید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم تقریبا 6 ماهه به زور دوبار دوتا ی ساعت رفتیم من و خواهرم  اونم به زور و اصرار من یب ...

در جریان شرایط خانواده پدرتون نیستم اما اگر خانواده متشخص و اسم و رسم داری هستن سعی کنید باهاشون بیشتر باشید ...عموی منم فوت شدن برا ازدواج دخترعموم  زنعموم ریش و قیچی رو سپرد به پدرم  و خدا رو شکر ازدواج موفقی هم داشت 

در جریان شرایط خانواده پدرتون نیستم اما اگر خانواده متشخص و اسم و رسم داری هستن سعی کنید باهاشون بیش ...

خانواده پدریم متاسفانه خیلی اذیت کردن ما رو سر جریان ارث و میراث و تقریبا همه کاری کردن که آبروی ما توی اون فامیل بره 

منم برام مهم نبود چون نمیخواستم دیگ هیچوقت اون فامیل رو ببینم و روی معلوم شدن تکلیف و حق و حقوقمون اصرار داشتم 

الان سعی میکنم ببخشم ولی خب نمیتونم معاشرت داشته باشم

مخصوصا که الان 4 ساله هیچ خبری از ما نگرفتن و براشون مهم نیست اصلا وضعیتمون

2731
نه عزیزم تقریبا 6 ماهه به زور دوبار دوتا ی ساعت رفتیم من و خواهرم  اونم به زور و اصرار من یب ...

عزیزم تاپیکاتو از سر تاپیک بهم خوردن نامزدیت سر مهریه دنبال میکنم.....راستی چرا خانواده پدرت سر ارثیه اذیت میکنن ؟مگه اموال پدرت بنام اوناست؟

عزیزم تاپیکاتو از سر تاپیک بهم خوردن نامزدیت سر مهریه دنبال میکنم.....راستی چرا خانواده پدرت سر ارثی ...

اذیت که دیگه نمیکنن تقریبا 2 3 ساله تموم شده دیگه 

نه عزیزم اموال پدرم به نام خودش بوده

ولی خب اگه فرزند پسر زودتر از پدر و مادر فوت کنه

به هرکدوم یک ششم اموال میرسه که در مجموع میشد یک سوم اموال پدرم(خونه ای که توش زندگی می‌کردیم) 

چون کامل تقسیم ارث صورت گرفته  حتی سهام عدالت

سهام عدالت دیگه چه ارزشی داره که دولت اونم تقسیم میکنه؟  ..... از دارایی های پسری که فوت کنه ،بجز خونه،چه چیزی دیگه به پدر مادرش میرسه؟مثلا اگه پولی توی حساب بانکی که کارت عابر داره باشه اون حسابم مسدود میکنن یا دولت کاری نداره به پس انداز؟

چون کامل تقسیم ارث صورت گرفته  حتی سهام عدالت

مامانت واسه اینکه سهمشونو بده خونتونو فروخت؟یا تونستین از راه دیگه ای شرشونو بکنین؟....والا من جاتون بودم اصلا سمتشون نمیرفتم ....پدر ومادر هرچند نیازمند هم باشن چطور میتونن و رغبت میکنن میراث خور بچشون بشن؟اونم وقتی که از بچشون نوه هم دارن که دیگه بدتر

سهام عدالت دیگه چه ارزشی داره که دولت اونم تقسیم میکنه؟   ..... از دارایی های پسری که فوت کنه ...

هرچیزی که باشه هرچیزی که بنام اون پسر باشه

یا حتی قول نامه باشه 

خب حساب بانکی هم قطعا باید باشه ولی خب من پدرم پولی توی حساب نداشتتن

مامانت واسه اینکه سهمشونو بده خونتونو فروخت؟یا تونستین از راه دیگه ای شرشونو بکنین؟....والا من جاتون ...

ن خداروشکر اگه خونه رو فروخته بودیم نابود میشیدیم

ماشین فروخت بنام خودش بود +ی زمین که اونم بنام خودت بود+وام

فقط خونه موند برامون 

مامانت واسه اینکه سهمشونو بده خونتونو فروخت؟یا تونستین از راه دیگه ای شرشونو بکنین؟....والا من جاتون ...

دقیقا برای همین قطع ارتباطیم

من گاهی دلم میسوزه برای بی کسیم و برای رضایت دلشون هرچند ماه یبار میرم سر میزنم

یک هشتم یا یک ششم؟یعنی سهم هم گرفتن ازتون؟    اینا دیگه کین

سهم همسر از شوهرش یک هشتمه

پدر و مادر هر کدوم یک ششم

که با هم شدن یک سوم

بقیه هم  هرچی باقی بمونه بین بچه ها تقسیم میشه

اونم نوه مجرد که هم هزینه تحصیل داره هم جهیزیه و ازدواج 

من حتی بیمه درستی نداره پدرم 

2706