2733
2734
عنوان

از تلفن حرف زدن خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 22 پست
بچه بودم خیلی سوتی میدادم مثلا میخواستیم یه قضیه روپنهون کنیم من گوشی روجواب میدادم آخرم لو میدادم ...

بله میتونه از این باشه 

از هرچیزی می‌ترسی باید بری تو بطنش،باید اینقدر تجربه کنی و خطا بدی تا برات راحت باشه

اگرم سوتی دادی یا بد حرف زدی و سرزنش شدی نترس،ادامه بده

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم احتمالا شما یه فرد درونگرایی و افراد درونگرا از تلفنی صحبت کردن متنفرن. منم همینم، و هیچ‌رقمه ...

🤣🤣اره درونگراهم هستم

توجمع هم زیادحرف نمیزنم

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
خوشبحالت پس چرا من اینطوریم😫

خیلی درونگرایی 

عزیزمم عیب نداره ک 

منم ک برونگرام خیلی مشکلا دارم

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2731
والا به خدا 🤭  امتحانت چ کردی

منظورت امتحانمه؟

خیلی افتضاح بود😅قشنگ برگم قهوه ای شد

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
هعی پس نمیشه کاریش کرد همیشه هر کی منو میبینه قبل اینکه حرف بزنیم میگن چرا گوشیتو جواب نمیدی بهشون ...

اره فک میکنن ادم خودشو گرفته و مغروره😂

من شر حاسد اذا حسد💍منو حبیبم 👰🏻🤵🏻شما همه!
😂 😂 😂 تک ماده بزن قبول شو برو راحت کن خودتو 

چمیدونم والا😂

فعلا چشم غره های مدیر ومعاون مدرسمونو تحمل کنم تا به نهایی برسم اونو قشنگ ترربزنم😂