2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

نگران نباشید برای تشخیص بیماری معده هست نمیدونم قدیم ها آندوسکوپی نبود دکترها چطوری تشخیص میدادن بیماری های معده رو😅

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
درد نداشت؟ بعدش مشکلی پیش نیومد؟

اصصلااااا درد نداشت. من قبلش تحقیق کردم گفته بود بعدش یکم گلو درد میکنه چون لوله ازش رد شده، ولی من همونم نداشتم. واقعا دکترم عالی بود. ولی دکتر بی هوشی از مچم خواست سوزن بزنه رگم میپرید ، دستمو کبود کرد آخرشم یادش رفته بود سوزنو دربیاره با همون اومده بودم خونه😂

مامان من رفلاکس داره تا حالا چندبارم رفته آندوسکوپی گفتن میکروب معده داری 

نگران نباش عزیزم ان شاء الله هیچی نیست

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
هیچی نیست باور کن ممکنه اصلا بگه دارو هم لازم نیست من این استرسی که تو داری رو کشیدم و بعدش خدا رو ...

داییم تازه فوت شده خیلی میترسم سر اون سرطان مری گرفته بود😭میشه دعا کنی بابامو زبونم لال 😭😭خدایا هیچیش نباشه😭

به بابام گفتن خیلی میترسم خدایا خودت رحم کن

به منم احتمالا بعد از آزمایشم بگه.نگرانی نداره

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2706