2733
2734
عنوان

بچها شوهرم کتکم زده ولی اینبار کبودی ندارم میتونم برم پزشکی قانونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 56 پست
خاک تو سر مریضش. آنقدر حالش بده خب زنگ بزنه تیمارستان میان جمع میکنن میبرنش مردک روانیو. 

روانیه از زجر کشیدن این لذت میبره خیلی هم دوسش داره ها اما میگه فقط وقتی رابطه داره اینو عذاب میده 

بعد خونه ویلایی تو شمال شهر تهران داره و چه موقعیتی اما چه فایده که طرف روانیه آخه این چه رابطه ایه 

تازه با خانوادش هم پنهانی حرف میزنه

خدا این حرومی رو ازما بگیره همیشه کتکم میزنه  

انشالله خدا صدای دلتو بشنوه من بار اول که مشهد رفتم از امام رضا خاستم یا شوهرمو سربه راه کنه یا از این دنیا ورش داره که همه از دستش راحت بشن دو سال بعدش همه راحت شدن اللخصوص منو بچم

عاشقانه ای برای دخترم!😊❤ ‌‌‌‌‌‌‌‌.                                               در سنت من آزادی معنای دیگری دارد.پس تو آزادی!آزاد در اندیشه...آزاد در بیان احساسات...و آزاد از تمام زنجیرهای پوسیده ای که سالهاست گلوی دختران را خفه کرده است!                        تو آزادی برای نشاندن پررنگترین لبخندهای دنیا برروی لبانت!      تو آزادی برای شکستن تمام سدهایی که راه موفقیت تورا میبندن! اما....اما فراموش نکن!همین لبخندهای دلبرانه ات که هوش از سر مادرانه ام می برد،حرمت دارد...!آن را روانه هر که از راه رسید نکن !دنیا را زیبا ببین اما حواست باشدگاهی گرگها هم لباس میش به تن دارند! خوب حواست باشد که احساساتت به تاراج نرود!دخترم،زیبایی تو حرمت دارد. تپش های قلبت را کنترل کن که با هر تعریف از زیبایی تو تندتر نتپد و خون را در گونه های تو نپاشد!دخترم باز هم تو آزادی! اما در سنت من آزادی برای تو نجابت،موفقیت،و اعتماد به نفس واقعی می سازد،مراقب باش که به غرور و عزت نفس تو خدشه ای وارد نشود! آزاد باش اما لطفا به سنت من! آزادی را در بی بند و باری و عقاید روشنفکرانه این روزها اشتباه نگیر،تو آزادی و اینها فقط حرفهای عاشقانه ی یک مادر نگران است.                                                                          همین❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

روانیه از زجر کشیدن این لذت میبره خیلی هم دوسش داره ها اما میگه فقط وقتی رابطه داره اینو عذاب میده&n ...

جز بستری شدن درمان دیگه نداره. 

والا یادمه یه دختری تو خوابگاهمون با چاقو افتاده بود دنبال هم اتاقیاش زنگ زدند تیمارستان بردنش سه ماه بستری بود. این مردک که خیلی حالش بده فک کنم یه سه سالی باید بستری باشه تا درمان بشه. 

چقد تو زجر میکشی تو این زندگی 

این نکبتها نمیمیرن که بقیه رو زجرکش میکنن

عمرا به این آشغال بچه بدن

جدا ببشو

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
انشالله خدا صدای دلتو بشنوه من بار اول که مشهد رفتم از امام رضا خاستم یا شوهرمو سربه راه کنه یا از ا ...

خدارو شکر که راحت شدی بمنم دعا کن خواهرجون 

همه پیرمیشن ولی یکی باحسرت یکی بالذت 😔

انشالله به حق آبروی زینب خدا مشکلتو حل کنه.الان سر نماز دعات کردم حاجتروا بشی.درکت میکنم زندگی با معتاد شیشه و هرویین چیه

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
ولش کن کثافت و بابا طلاق بگیر بگو باشه بچه مال تو نگه اش دار موادی مافنگی آشغااال 

من همیشه میگفتم بچه رو نمیدم الان انقد خستم انقد درمانده ام که از بچه هم که بند دلمه گذشتم فقط میگم باارامش زندگی کنم

انشالله به حق آبروی زینب خدا مشکلتو حل کنه.الان سر نماز دعات کردم حاجتروا بشی.درکت میکنم زندگی با مع ...

ممنون خواهرجون خدا بمن و شما و دخترامون کمک کنه 

من همیشه میگفتم بچه رو نمیدم الان انقد خستم انقد درمانده ام که از بچه هم که بند دلمه گذشتم فقط میگم ...

مطمئن باش بچه هم بهت میده الان با بچه میخواد تهدیدت کنه اون با موادش مونده بچه به چه کارش میاد تاپیک هاتو خوندم حتی رابطه هم ندارین چه زندگی اخه الکی اسمت و گذاشتی متاهل بزار گم شه بره شاید آدم خوبی نصیبت شد این داره فرصت ها و جوانیت و نیست میکنه 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
مطمئن باش بچه هم بهت میده الان با بچه میخواد تهدیدت کنه اون با موادش مونده بچه به چه کارش میاد تاپیک ...

اره بخدا اسمم الکی متاهله  هیچکس پشتم نیس  برادرای نامردم پشتم نیست هرکی میپرسه میگم هیچکسو ندارم دستم اززمین و اسمون کشیده است