2733
2734
بااین اوصاف یه افسرده روانی ام خوشبحالم

افسردگی با روانی بودن فرق داره 

به نظرم ۹۰ درصد ما مردم درگیر این افسردگی لعنتی هستیم 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
خواب الودگی  منزوی بودن  زود رنج شدن  کاهش اعتماد بنفس  خواب نا منظم و بی خو ...

شما پیش روان پزشک رفتین؟ من خیلی نیاز دارم ارامش دیگه چشام خیلی گود شدن دارم اذیت میشم 

اما دوس ندارم پیش روانپزشک برم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما پیش روان پزشک رفتین؟ من خیلی نیاز دارم ارامش دیگه چشام خیلی گود شدن دارم اذیت میشم  اما دو ...

بله عزیزم میرم پیش روانپزشک 

اشتباه منو نکنید لطفا 

منم حدود دو سه سال کش دادم ک قبول نکردم برم روانپزشک چون فک میکردم روانپزشک برا دیونه هاس 

این طرز فکر خیلییییی بیخوده خیلیییی 

همونطورک جسممون مریض میشه روحمونم مریض میشه و کاملا عادیه روانپزشکم گف ۹۷ درصد مردم ایران افسردن ولی یکی کم یکی زیاد یکی متوسط...

و همونطور ک جسممون سرما میخوره ممکنه روحمونم دچار مشکل شه افسردگی بگیریم این اصلا زشت وگناه نیس!

اینم بگم افسردگیو همون لحظه ک متوجه شدی داری باید سریع درمانو شروع کنی وگرنه هرروز ک میگذره سخت تر وسختر و دوره درمان طولانی تر خواهد شد الان اگه من همون چند سال پیش رفته بود الان خیلی وقت بود درمانم تموم شده بود و راحت بودم 

الان من سه ماهه درمانوشروع کردم تا سه ماه قبل روزی یبار گریه عادتم بود ولی الان دو سه بار بیشتر از اون موقع اشکم در نیومده اونم درمواقع ک اشک همه میتونه در بیاد ن سر همه چی 

این سه ماهوانقد انقد حس خوبی دارم ک پشیمونم چرا زود شرو نکردم واون همه دوران وحشتناک و زجر اور افسردگی رو تحمل کردم

این همه گفتم ک بدونی رفتن پیش دکتر اصلاااااا عیب و گناه نیس بلکه به نفع خودته و با عقب انداختن فقط ب خودت ضرر میزنی و حال روحیت بدتر و درمانت سختر میشه

من شر حاسد اذا حسد💍منو حبیبم 👰🏻🤵🏻شما همه!
بله عزیزم میرم پیش روانپزشک  اشتباه منو نکنید لطفا  منم حدود دو سه سال کش دادم ک قبول نک ...

مرسی عزیزم سعی میکنم کنار بیام باهاش و برم پیش روان پزشک 

ترسم از اینه توی رزومم ثبت بشه بعدن به مسمل بخورم

2731
جهت آگاهی هست عزیزم ما گاه به خاطر مشکلات به حقی ناراحتیم ، بنابراین نمیشه افسردگی رو به خودمون تعم ...

خب منم همینو میگم دیگهههه پس چرا میپرسین اخهههه که اینا بیان نشونه های اندوهگینی رو به افسردگی ربط بدن یکی بخونه به خودش برچسب بزنه:///

وااقعا افسردگی یه هیولای وحشتناکه

یه بار که بیاد سراغت به جرات میگم بالای 80 درصد نمیتونی تا اخر عمرت از دستش کاملا خلاص بشی

پس وااااقعا باید سنجیده عمل بشه توی تشخیصش

سوالی درباره اوتیسم یا آسپرگر داشتین در خدمتم.                               بپرسین، تا بدونین، تا درک کنین؛ تا ما رو قضاوت نکنین:)                     لینک تاپیک پرسش و پاسخ درباره اوتیسم که می‌تونین سوالاتی که از بنده پرسیده شده و جواب‌هاشون رو اونجا ببینین: https://www.ninisite.com/discussion/topic/9677563/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%b4-%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%ae-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a7%d9%88%d8%aa%db%8c%d8%b3%d9%85%d8%aa%d8%a7-%d8%ac%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%b9%d9%84%d9%85%d8%b4-%d8%b1%d9%88-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%d9%85-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d9%85%db%8c%d8%af%d9%85