2733
2734
عنوان

خواستگارم پیام نداد چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 59 پست
اره اشنااییم از طریق فامیل با هم اشنا شدیم  الانم همه پیگیرن ببینم جواب من بهش چیه  من د ...

چجوری اشنا بودین که بار اول همو میدیدین؟ بعد چرا انقدر سریع کل خانواده رو در جریان میذارید؟

مهم نیست بقیه نظرشون چی باشه همینکه خودت به دلت نشسته غمت نباشه درواقع شما نپسندیدیش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از این خبرا دور و بر من نیست

خیلی ناراحت شدم

من یه خواستگار داشتم نیمد جواب بگیره برام مهم نبود چون جوابم منفی بود وبه زور گفتن برو صحبت کن

و خود پسر گفته بود جوابش منفیه زنگ بزنم چی بپرسم

با این حال حس خیلی بدی بود

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
خیلی ناراحت شدم من یه خواستگار داشتم نیمد جواب بگیره برام مهم نبود چون جوابم منفی بود وبه زور گفتن ...

اره وافعا حس بدیه 😐مخصوصا جلو خانوادت 

از اونجایی که ما یه خانواده سنتی هستیم و من از زمان لیسانس امدم یه شهر دیگه تنها زنذگی کردم و بلافاصله فوق لیسانس هم شهر دیگه قبول شدم و خوابگاه هم نرفتم و خونه گرفتم تنهایی 

حرف پ‌شت سرم زیاده تو فامیل 😐کل خواستگارامم معمولا با همین موضوع تو تحقیق میپرونن

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
2731
چجوری اشنا بودین که بار اول همو میدیدین؟ بعد چرا انقدر سریع کل خانواده رو در جریان میذارید؟ مهم نیس ...

بردار عروس داییم بود خب 

سنتی بود خواستگاریش 

یعنی خواهرش پیشنهاد داده بود 

اره وافعا حس بدیه 😐مخصوصا جلو خانوادت  از اونجایی که ما یه خانواده سنتی هستیم و من از زمان لی ...

چی بگم؟

بی خیال میگذره

انشاالله یه شوهر خوب نصیبت میشه

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
اونجا قیافشو‌ پسندیده بودی؟

نه خب نپسندیدم 

ولی گفتم موقعیتش خوبه برم باهش یکی دو جلسه اشنا شم  زود قضاوت نکنم بعد رد کنم از طرفی خانواده هم خیلیییی اصرار کردن 

من از نظر ظلاهر خیلی خیلی سرترم همه اینو میگن 

اصلا رفتار پسره عجیب بود شمارمو فامیل داد بهش فقط یبار زنگ زد خیلی خیلی مختصر یه قرار گذاشت همین نه پیامی ن چیزی بعد بیرونم که دوساعتی حرف زدیم ولی ۹۰ درصد اون حرف زد حتی ابمیوه ک سفارش دادیم اصلا تعارف ب من نزد ک بفرمایین خودش شروع کرد ب خوردن منم دو سه غلوب خوردم  فقط ک گلوم تر بشه 

بعد منو رسوند همین دیگه خبری نیست ازش 

نه خب نپسندیدم  ولی گفتم موقعیتش خوبه برم باهش یکی دو جلسه اشنا شم  زود قضاوت نکنم بعد رد ...

مگه یه ابمیوه سفارش داده بود؟

خب بهش مشیج بده بگو ما مناسب هم نیستم امیدوارم خوشبخت شید

مگه یه ابمیوه سفارش داده بود؟ خب بهش مشیج بده بگو ما مناسب هم نیستم امیدوارم خوشبخت شید

نه عزیزم دوتا سفارش دادیم 

منظورم اینکه اصلا تعارف نمیکرد بخورم 

نه بابا وقتی پیگیر نیست خودش ضایع است من پیام بدم

2706