2733
2734
والا 😂😂دوتا بیار ،بچه دارم بشن 

🤣🤣🤣فکر خوبیه 

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فک کن بری زمانی که حضرت موسی داره دریارو میشکافه ،یا بری زمانیکه سعدی و حافظ بودن یا ابوعلی سینارو ب ...

نه همون دهه سی خوب بوده زندگی های قدیم خیلی سخت 

بوده پر از کار و زحمت و رنج و بیماری های لاعلاج و بدون هیچ امکاناتی من الان دارم موفقیت‌های ابوعلی سینا رو میبینم دیگه 

شعرهای حافظ و سعدی هم که هست زمان فرعون هم که احتمالا من پسردار شده بودم و اونم پسرمو کشته بود و منم افسرده و داغون بودم حوصله نداشتم برم لب دریا 😒😒

2731
نه قراره فقط بری ببینی و شاید بتونی یه واقعیتی رو بغهمی

میرم لحظه مرگ افرادی رو میبینم که تو مرگشون شک و شبهست 

احتمالا گزینه اولم یکی از فامیلامونه دوست دارم مطمئن بشم که خودکشی بوده البته خودکشی ام اصلا چیز خوبی نیست ولی بهتر از گزینه های دیگه ست 

میرم لحظه مرگ افرادی رو میبینم که تو مرگشون شک و شبهست  احتمالا گزینه اولم یکی از فامیلامونه د ...

اینم عجیب بود ،آره فکر خوبیه بریم ببینیم هرچند دردناکه ...در هرصورت که خودکشی هم خوب نیست چون از اونور خبر نداریم اگر خبر داشتیم میشذ بهش فکر کرد