2752
2734
عنوان

مادرشوهرم چ فکری کرده با خودش😑

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 23 پست
حرص نخور عزیزم. اون که تابلو بود. من حتا یه درصد هم باورم نشد حرفاش و رفتار مادرشوهرش 🙄

من چون جاری خودم یکمی کرموئه باورم شد

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
من چون جاری خودم یکمی کرموئه باورم شد

یه کمی کرمو خیلی فرق داره با اون حرفا

یه جوری انگار مادرشوهره دنبال فرصت شوهر و این و جاریش رو .....

اصلا با عقل جور در نمیاد. 

بعد دیدی توی اینستا انلاین شاپ های کلاه*بردار اکثرا پست ها رو بدون کامنت میزارن. اینجا اکثرن کاربرایی که تاپیک جنجالی فیک میزنن تاپیکاشونو قفل میکنن

خلاصه من که باورم نشد اصلا

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولا بخدا نمدونم چرا گیر میدن بیاد سلام‌کنه خب کردم که چی

باز الان خوب شدن،ی مدت رگباری مهمون میومد،منم باید میرفتم مثل سگ باوفا دم تکون میدادم ،کلی کارم میکردم بی احترامی هم میدیدم

باز الان خوب شدن،ی مدت رگباری مهمون میومد،منم باید میرفتم مثل سگ باوفا دم تکون میدادم ،کلی کارم میکر ...

محلشون نده این جماعتو محل ندی تازه عزیز میشی من که ی ساله قطع رابطم 

یه کمی کرمو خیلی فرق داره با اون حرفا یه جوری انگار مادرشوهره دنبال فرصت شوهر و این و جاریش رو .... ...

اره دقیقا مثل اینستاست. من جاریم یه سری رفتارهای اینجوری داره و مادرشوهرم طرفدارشه واسه همین برام غیر قابل باور نیومد

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
اره دقیقا مثل اینستاست. من جاریم یه سری رفتارهای اینجوری داره و مادرشوهرم طرفدارشه واسه همین برام غی ...

بیا عزیزم. دیدی گند تاپیکش در اومده. تابلو بود دروغ میگه 🙈🙈

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
بیا عزیزم. دیدی گند تاپیکش در اومده. تابلو بود دروغ میگه 🙈🙈

🤣🤣🤣