2752
2734
عنوان

اگه ۵۰۰ میلیون پول زحمت کشی داشتین

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 27 پست
یعنی آدم تو خونه هم امنیت نداره

اره والا توی شهر ما چند مورد اتفاق افتاده در کمتر از نیم ساعت مثلا طرف رفته سرکوچه نون بگیره رفت و برگشتش بیست دقیقه طول کشیده دزد رفته مستقیم در گاوصندوق رو که تازه مخصی بوده باز کرده و چند ملیارد طلا برداشته

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستگاه طلا یاب خودش چندمیلیاده  اینجوری نیست که همه داشته باشنش که انگشت شماره

حالا همون انگشت شمارش اگه خدایی نکرده گیر آدم بیفته بدبخته😅

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊
2731

بنظرم نباید تو ایران رو پول کم سرمایه گذاری بلند مدت کرد 

من اینجور مواقع سعی میکنم چند نفر دیگه هم شریک پیدا کنم یه کار کوچیک شروع کنم 

طلا بنظرم هیچوقت سود نیس 

تو مثلا النگو رو الان میخری ۲۶ میلیون دو سال بعد میفروشی ۵۰ میلیون و احساس میکنی سود کردی 

ولی خب اولا اون زمانی که تو این النگو رو خریدی ۲۶ میلیون تومن ماشین ۱۰۰ میلیون بود ولی الان که فروختی ۵۰ میلیون ماشین شده ۴۰۰ میلیون یعنی از تورم جا موندی 

دوما اون زمانیم که داری این النگو رو میفروشی ۵۰ میلیون ، ورژن نوی این النگو ۵۵ میلیونه 

از اینورم ضرر میکنی

البته اعداد فرضی هستا 

مثلا میخاستم علم اقتصادمو به رخ بکشم 🤣🤣

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان