2733
2734
عنوان

چقدررر دلم برای بابام تنگه کیا پدرشونو با سرطان از دست دادن؟😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 49 پست
حدود ۴ ماه😭😭😭

😔😔😔💔💔💔بمیرم برا دلت خب طبیعیه الهی روحشون شاد باشه ،عزیزدلم بی تابی نکن می‌دونم سخته واقعا سخته سعی کن اینجور مواقعا با نماز و قرآن خودت رو آروم کنی و ثوابش رو به ایشون هدیه کنی 

خدا رحمتش کنه روحش شاد منم پدرم رو با همین بیماری از دست دادم اصلا بود و نبودش برام فرق نمیکرد ۱۴ سال مرده حتی یک بار سر خاکش نرفتم تا حالا یه دونه صلوات هم براش ندادم بلکه گاهی فحش فرستاذم  بزاش ولی واسه مامانم پنج ماهه خیلی خیلی خیلی ناراحتم و گریه میکنم😭😭😭خصوصا حامله ام و مامانم بی خبر از حاملگی من ترکمون کرد اخه آرزوش بود این خبر بشنوه 😭😭😭

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من  بعد از کلی که اذیت شد و درد کشید یه مدت حالش خوب بود بیشتر از یه سال و نیم خوب شد ولی دارو ...

چندسالشون بود؟😔😔

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
بخدا دارم همینجوری اشک میریزم خیلی خیلی ناراحت شدم خیلی ادما دل دارن که میتونن طی زمان با این غم کنا ...

ببخشید ناراحتتون کردم. واقعاااا برام غیر قابل هضمه😔😔😥

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
2731
روحش شاد اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

😔🙏🙏🙏

😔😔😔💔💔💔بمیرم برا دلت خب طبیعیه الهی روحشون شاد باشه ،عزیزدلم بی تابی نکن می‌دونم سخته واقعا سخت ...

ممنونم بانو 😔😔🙏🙏

خدا رحمتش کنه روحش شاد منم پدرم رو با همین بیماری از دست دادم اصلا بود و نبودش برام فرق نمیکرد ۱۴ سا ...

خدا رحمتشون کنه خییلی سخته😔😔😔😭

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود.

این امضای یه نفر بود  من درکش کردم با عمق  وجود

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
خدا رحمتش کنه روحش شاد منم پدرم رو با همین بیماری از دست دادم اصلا بود و نبودش برام فرق نمیکرد ۱۴ سا ...

مامان و باباتو خدا رحمت کنه قبل اینکه خودت بدونی بارداری مامانت میدونست گلی 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خ ...

😭😭😭😭😭😭اخ اخ از نبود پدر

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خ ...

پدرتون چندوقته فوت کردن؟

پدرتون چندوقته فوت کردن؟

میدونی اگه میخوای اروم بشی هر وقت دلت تنگ شد برو سر قبرش گریه کن خودتو خالی کن من بالای ۲۰ سالمه همون موقع که بابامو از دست دادم اصلا هیچ حسی نداشتم با اینکه عاشق بابام بودم ولی خنثی خنثی بودم بعد از چن وقت حس کردم الان بابام مرده و شبا خیلی گریهه میکردم زیر پتو خلاصه بگم دوران سوگ رو انگار اصلا انجام ندادم الان دچار بیماری OCDشدم که عامل اصلیش اینه که ترس از دست دادن عزیزانمه مدام باهامه این فکر و اینا شاید اگه اونموقع عزاداری کاملی میکردم الان اینطوری نمی‌شدم  پس تا میتونی گریه کن نزار چیزی رو دلت بمونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

هر وقت دلت تنگ شد اگه وسعشو داشتی میتونی غذای مورد علاقه باباتو درست کنی بین کارتون خواباب و زاغه نشینا پخش کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706