2752
2734

اگه داشتم...

1_ میرفتم قلم نوری با آی پد میخریدم

2_ گوشیم رو عوض میکردم و یه گوشی در حد ۲۰ تومنی میگرفتم

3_ عمل زیبایی چانه و پلک چشم و بینی میکردم

4_  به داداشم تو خرید طلا برای زنداداشم کمک میکردم

5_ بقیه پول رو میدادم به مامانم که دوباره وسیله آشپزخونه بخره انقدر که علاقه داره به وسیله🤕

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️
اگه داشتم... 1_ میرفتم قلم نوری با آی پد میخریدم 2_ گوشیم رو عوض میکردم و یه گوشی در حد ۲۰ تومنی م ...

قلم نوری در حد یه تومنه که فعلا همینو بخر 😁 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من میرفتم این پولو میدادم ماشین سنگین میگرفتم بقیشم اقساطی میدادم از کارکرد خوده ماشین

میگن هزینه ش خیلی زیاده و تعمیراتش کمر شکنه. 

چقدر میشه روی درآمد سالانه ش حساب کرد به نظرت  ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
قلم نوری در حد یه تومنه که فعلا همینو بخر 😁 

آی پد گرونه مشکلم اینه🤕 البته با لپ تابم میشه فکر کنم میخوام نقاش دیجیتال باشم

2731
آی پد گرونه مشکلم اینه🤕 البته با لپ تابم میشه فکر کنم میخوام نقاش دیجیتال باشم

اتفاقاً با لپ تاپ میشه 

قلم نوری به آی پد وصل نمیشه مطمئنی میشه ؟ من قلم نوری داشتم آی پد هم داشتم ولی وصل نمیشد بهش با لپ تاپ کار میکردم البته نقاشی نه ، تدریس 

اتفاقاً با لپ تاپ میشه  قلم نوری به آی پد وصل نمیشه مطمئنی میشه ؟ من قلم نوری داشتم آی پد هم د ...

راس میگی؟😐

پس چجور رو آی پد نقاشی میکشن؟من کلیپ های آرتیست ها رو دیدم..

پس الان فقط یه قلم نوری لازم دارم😁خوب شد گفتی😃

راس میگی؟😐 پس چجور رو آی پد نقاشی میکشن؟من کلیپ های آرتیست ها رو دیدم.. پس الان فقط یه قلم نوری ل ...

چقدر مثل منی 😘

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
میگن هزینه ش خیلی زیاده و تعمیراتش کمر شکنه.   چقدر میشه روی درآمد سالانه ش حساب کرد به ن ...

بستگی داره شما کدوم شهر باشید

شهرهای مرزی با جابجایی بار و سوخت ماهی۲۰۰_۳۰۰کار میکنن

بدون سوخت شاید ماهی۱۵۰

اره هزینه تعمیراتش زیاده و خرج لاستیکاش

ولی اگه بلد کار باشی از خودش درمیاد

میشه لطف کنی واسه حاجتم🌹صلوات🌹بفرستی.
راس میگی؟😐 پس چجور رو آی پد نقاشی میکشن؟من کلیپ های آرتیست ها رو دیدم.. پس الان فقط یه قلم نوری ل ...

آره من با لپ تاپ کار میکنم 

فقط ببین مدل های آی پد رو چک کن شاید مدل مال من نمیخورده یا مشکل از قلم نوری من بوده که وصل نمی‌شده تحقیق کن در موردش من چون لپ تاپ داشتم و باهاش راحت بودم دیگه فکر این نبودم حتما به آی پد وصلش کنم و یه راهی براش پیدا کنم

ولی نقاشی های دیجیتال خودت رو کشیدی تاپیک بزن حتما ببینیم 😍 

عه توعم میخوای آرتیست بشی؟😍🤩

ارهههه خیلی دوست دارم😍😍

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
آره من با لپ تاپ کار میکنم   فقط ببین مدل های آی پد رو چک کن شاید مدل مال من نمیخورده یا ...

شما نقاشی دیجیتال میکشی؟

بستگی داره شما کدوم شهر باشید شهرهای مرزی با جابجایی بار و سوخت ماهی۲۰۰_۳۰۰کار میکنن بدون سوخت شای ...

تهرانم عزیزم بخوایم بگیریم هم باید بدیم راننده 

هزینه راننده و مخارج تعمیرات ماشین و سوخت رو بخوایم کم کنیم نهایتا خالص چقدر سود ماهانه میمونه به نظرت ؟ 

آره من با لپ تاپ کار میکنم   فقط ببین مدل های آی پد رو چک کن شاید مدل مال من نمیخورده یا ...

حتما عزیزم😇

شما نقاشی دیجیتال میکشی؟

نه عزیزم یه مدت تدریس میکردم برای همین گفتم بهش تحقیق کنه چون ممکنه قلم من متفاوت باشه با اونی که دوستمون میخواد 

2706