2733
2734
عنوان

مریمامیرجلالی

| مشاهده متن کامل بحث + 8154 بازدید | 130 پست
تاپیک جاریه بود میگفت به شوهرم چشم داره  عکس دوتا مردا فامیل کاربر کاپوچینوعه  ایشون دیگ ...

آها مرسی دمت گرم 👍🏻

همیشه افراد سـاکت را دوست داشته ام . . . هیچگاه نمی‌فهمی در حال رقصیدن در رویـایـ خویشند . . . و یا سنگینی بار هستی را به دوش می کشند.!! جان گرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید دروغ میگن توی این سایت همه چی عجیبهه

نمیدونم کرم دارن مگه این همه کاربر چرا من

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
یا خداااا😳 اون که می‌گفت جاریمه تو بودی یا اونکه می‌گفت خودشه؟

من غلط بکنم جاریه باشم خودشو ندیدم من 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
کاربرا میگن من چ بدونم

بیا نگاه تو با حرف کاربرا چنین تاپیکی زدی واقعا تا خودت ندیدی و نشنیدی چجوری به حرف یک کاربر اعتماد کردی برای یه نفر دیگه تاپیک زدی من از کسی دفاع نمیکنم فقط چرا واقعا اینقدر ساده این؟؟

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
الان عکستون تو یه تاپیک هست 

کو

اصلا سند و مدرکی داری که عکستو گذاشته حالا یه کاربری یه چیزی گفت که عکس شما رو گذاشتن چقدرم زود باور ...

ی کاربر نمیگه خیلیا میگن عزیزم

من غلط بکنم جاریه باشم خودشو ندیدم من 

نتیجه گرفتم هیچ جا و به هیچکس عکس ندم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
دور ازجون 😐 الا این خانم عکس گذاشت تو همون بودی مگع؟

ن من اون نیستم

مگه عکس فامیلای کاپو چینو نبود عکس شما جریانش چیه چقدر سایت امروز مریم امیرجلالی شده😂

کاپوچینو چی گفت حالا

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...
ی کاربر نمیگه خیلیا میگن عزیزم

خب این خیلیا سند و مدرکی دارن ؟؟اصلا با عقل جور در نمیاد مثلا بگن فلانی قاتله و بی دلیل هم دارش بزنن کو پس سند و مدرکش

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
خودت عکستو گذاشتی ک توی تاپیکش منم بودم

منم همونو میگم میگن ن اونم گذاشت

2706