2752
2734
عنوان

مریمامیرجلالی و کاپوچینو

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر منم داشت خالی میبست اخه مگه میشه یه زن تو روز عادی بیاد تاپ و شلوارک بپوشه جلوی بقیه؟ بعد مادرشوهر پدر شوهرشم هیچی نگن؟ 

بعد شوهرشم از اون وضع دفاع کنه

عـــــجیـبه😵‍💫

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
به نظر منم داشت خالی میبست اخه مگه میشه یه زن تو روز عادی بیاد تاپ و شلوارک بپوشه جلوی بقیه؟ بعد ماد ...

اینجاش کلید اسرار بود که اسی پیاده کردن

جاری و شوهرش رفتن دور دور و ....

بعد از یه ساعت هم شوهرش برگشته😂

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
به نظر منم داشت خالی میبست اخه مگه میشه یه زن تو روز عادی بیاد تاپ و شلوارک بپوشه جلوی بقیه؟ بعد ماد ...

من فک میکردم فقط تو خانواده ما قفله 

نگو همه جا قفله این حرکت 

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳
اینجاش کلید اسرار بود که اسی پیاده کردن جاری و شوهرش رفتن دور دور و .... بعد از یه ساعت هم شوهرش ب ...

چقدرررر حرص خوردممممم

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳
یه کاربری تاپیک زده بود از بدبختی هاش گفته بود و عکس جاریشو گذاشته بود ، یکی دیگه اومد گفت اینا فامی ...

توی کدوم تاپیکش دوتا هست 

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️
اینجاش کلید اسرار بود که اسی پیاده کردن جاری و شوهرش رفتن دور دور و .... بعد از یه ساعت هم شوهرش ب ...

اینجاشو نخوووووندم😶😶😶😑

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
من فک میکردم فقط تو خانواده ما قفله  نگو همه جا قفله این حرکت

والا تو خارج هم قفله

همه جا یه پوشش متعارف دارن وقتی یکی پوششش بد باشه یا رفتار تحریک امیز داشته باشه همه با تعجب نگاه میکنن یا همش حواسشون به شوهرشونه که به اون خانوم نگاه میکنه یا نه 😂

ایران هم خیلیا به حجاب اعتقاد ندارن ولی نهایت تو جشن و عروسی لباس های مجلسی باز بپوشن تو جمع های خودمونی اینجوری نیستن.... احتمالا

2706