2752
2734
من میخوام برم زیارت حضرت معصومه با عشقم خیلی سختی کشیدیم انشالله معجزه کنه به هم برسیم

ان شاءالله 

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی دور بی بی جانم بگردم😍

تاحالا چندبار حاجت های بزرگ گرفتم،هر بارهم با دلشکسته رفتم حرم و درد و دل کردم و به لطف خدا خیلی زود حاجت روا شدم 

چند وقت پیش توی حرم خانومی تعریف میکرد که هر حاجتی داشته باشه میاد حرم و یه ختم قرآن نذر می‌کنه ،میگفت ازدواج و بچه دار شدن دخترش رو با این روش گرفته

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
الهی دور بی بی جانم بگردم😍 تاحالا چندبار حاجت های بزرگ گرفتم،هر بارهم با دلشکسته رفتم حرم و درد و ...

خیلی سنیگنی انداختن بین منو عشقم هر بار هم تلاش میکنیم مانعی درست میشه نمیدونم چیکار کنم

الهی دور بی بی جانم بگردم😍 تاحالا چندبار حاجت های بزرگ گرفتم،هر بارهم با دلشکسته رفتم حرم و درد و ...

راهکاری قرانی میدونید دعای تمدید شده بین خود و عشقم رفع بشه

میشه توضیح بدید

یه بار تقریبا نیمه فلج شده بودم به خاطر خطای پزشکی شب وروزم حضرت معصومه رو صدا میکردم روز تولدش از خواب پاشدم دیدم سالم سالم و دیگه هرگز مشکل سراغم نیومد .یه بارم تو حرمش از ته دل نذر کردم حاجتمو بده هرساله برم زیارتش هنوز از قم خارج نشده بودم زنگ زدن که بیا مشکلت حل شد

ولی اینکه بگم آداب خاص رو انجام دادم نه .ولی از ته قلبم صداش میکردن

خیلی ممنون راهنمایی کردید انشالله حضرت معصومه خودش کمک کنه منو عشقم هم به هم برسیم هر سال زیارتش بریم