2752
2734
ولی واقعا چرا انقد سختش میکنید بابا طرف اگه راست میگفت یه عکس دو نفره با شوهرش میذاشت قال قضیه رو می ...

من  تاپیک مریم امیر جللالیو خوندم 

قضیه کاپوچینو چیه؟

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو چرا عکس منو گذاشتی خودت قیافه نداری از من مایه نزار

آفرین این عکس سیاه سفید رو شما چند روز پیش گذاشتی من کاربریا یادم نمیمونه امضات رو شناختم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2731
بچه ها قضیه مریم امیر جلالی رو میدونم  ولی مگه کسی پیدا شده بگه من اشنای کس دیگه م؟برا منم بگی ...

جفتشون یه نفرن مردم رو سرکار گذاشتن

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱
من  تاپیک مریم امیر جللالیو خوندم  قضیه کاپوچینو چیه؟

یه خانومی گفت عکس مردم گذاشتی و آشنای ماست و اینا یکی دوتا عکسم ازش گذاشت بعد هر چی گفتن یه عکس دو نفره با شوهرت بذار نذاشت و اینکه عکس خودشم صاحبش تو همین نی نی سایت هست الانم اینجاست

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
جفتشون یه نفرن مردم رو سرکار گذاشتن

شما از کجا مطمئنی ؟ آخه باهم آنلاین شدن مگه نی نی یار تایید کرد یه نفرن ؟

فک کن خودت همچین داستانی داری تاپیک میزنی عکسارو بذاری پاکم نکنی یه درصد احتمال نمیدی کسی بشناسه ؟

شما از کجا مطمئنی ؟ آخه باهم آنلاین شدن مگه نی نی یار تایید کرد یه نفرن ؟ فک کن خودت همچین داستانی ...

شما از کجا مطمئنی یه نفر با دوتا گوشی نیستن ؟؟

کسی که همچین اتفاقی افتاده براش دوباره میاد هیاهو میکنه و میاد دوباره  عکس میزاره  مستقیم میره شکایت میکنه 

هنور بعد سالیان سال نی نی سایت رو نشناختین

شما از کجا مطمئنی یه نفر با دوتا گوشی نیستن ؟؟ کسی که همچین اتفاقی افتاده براش دوباره میاد هیاهو می ...

نه من از کجا بدونم جمله ام سوالی بود گفتم شاید آمارش در آوردین گفتم یعنی قطعی یه نفرن یا حدس میزنید در کل تو نی نی سایت این چیزا هست اون کاربرم یه عکس دونفره نمیذاره تمومش کنه دیگه داره طولانی میشه همه تاپیک زدن

نه من از کجا بدونم جمله ام سوالی بود گفتم شاید آمارش در آوردین گفتم یعنی قطعی یه نفرن یا حدس میزنید ...

الان تو تاپیکیم دارن دعوا میکنن بیا اونجا بخون

الان هیچی از هیچکسی بعید نیست