2752
2734
عنوان

دخترم میگه دیگه ندرسه نمیرم موافقت کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یاردهمه کلاس یازدهم

چه سال مهمی😐💔 درس خونه؟؟؟ 

یعنی اگه توخونه بمونه میخونه؟؟؟؟ 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

اگر دلیلش صحت داره و به نظرش احترام بذار

و یه نکته

اگر شماالان بگی نرو به احتمال زیاد ادامه میده

ولی مجبورش کنی بره از لج هم شده اگر بره هم با بی میلی میره

من دگر سوی چمن هم سرِ پروازم نیست،که پرِ بازم اگرهست دلِ بازم نیست💔ویران شده راه منت معمارنباشد،ویرانه ی مارابگذارید که ویران بماند...
 نه یازدهمه

امسال امتحانا نهاییه

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
 اره خیلی

خب اگ درس خونه وعلاقه داره 

بهش ااجازه بده بمونه واسه امتحاناش اماده شه

2706