2752
2734
عنوان

شما جای من بودید چیکار میکردید با شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره درسته ولی انگا دست خودم نیست همش دلم میخواد بهش زنگ بزنم فکرم درگیر میشه

اشتباهه منم فکرم درگیر میشه هی ناراحتم عصبیم بی حوصلم 

ولی محل نده وگرنه مثل من کل عمرتو باید بزاری ناز بکشی 

اره من خرم همش فکرم درگیر میشه میخوام بهش زنگ بزنم😭

نکن عزیزم من الان بیست و دو  ساله این راه شما رو  رفتم و الان به شدت پشیمونم اما راه برگشتی ندارم

مرد نباید دائم سر هرچی قهر کنه بعضی وقتا بی توجه باشین به قهرش . خیلی به پر و پاش بپیچی یا منت بکشی میشه کار همیشگیش

شما چیزی نگفتین که،بخوای معدرت بخوای

من بعضی وقتا اصلا نمی فهمم مگه چکار کردم که قهره

خدایا حال دلم رو خوبتر کن

مثلا بخره جونش در نمیره که زنشی وظیفشه والا ملت الان دارن خرج دوست دختراشون رو هم میدن حالا شما که همسرشی 

نکن اینجوری نباش بذار بفهمه وظیفشه بعدا عین بابای من میشه که همش چشمش به دست من و مامانمه و اصلا هیچ خرجی واسه ما نمیکنه انتظار داره همه چیز براش فراهم هم باشه همیشه

این الکی ناراحت شدن هارو اگر جدی نگیری و واکنش قاطع نشون ندی زندگیت سیاهه

نصف عمرت به مواظبت میگذره که یه وقت حرف بدی نزنی

نصف دیگش هم به دعوا چون اون بهونه گیره شما حرف بدی نزدی

کاش قبل از زنگ زدن تاپیک میزدی شما قاطع باهاش قط ارتباط میکردی اون حساب بیاد دستش الکی بازی دربیاره نتیجش چیه!

تجربه کردم که میگم ها

من دگر سوی چمن هم سرِ پروازم نیست،که پرِ بازم اگرهست دلِ بازم نیست💔ویران شده راه منت معمارنباشد،ویرانه ی مارابگذارید که ویران بماند...

اسی اینهمه نظر دادن 

فقط یه نفر حرف درستو زد

وضعیت خرابه و احتمالا شوهرت هم یکم تحت فشار بوده 

شما این حرفو زدی ترسیده خجالت زده بشه پیشت و حتما با خودش فکر کرده که تو راضی نیستی تو دلت فلان چیزومیخواد و گرونه و نمیتونه برات فراهم کنه

اتفاقا خوب کردی زنگ زدی و معذرت خواهی کردی 

بذار بکم تو حال خودش باشه بازم زنگ بزن و معذرت خواعی کن و بگو منظوری نداشتی

ما خانما خیلی وقتا باید کاملا شرایط شوهر رو درک کنیم و هر حرفی که میزنیمو باید بسنجیم که آیا درسته؟ واجبه؟ لازمه؟ گاهی وقتا اصصصلا منظوری نداریم و خیلی عادی یه حرفی میزنیم اما باعث دلخوری شوهرمون میشه

آقایون واقعا بعضی وقتا از بچه ها هم حساس تر میشن باید هواشونو داشته باشیم