2733
2734
موافقم  این بدقلق هاش نصیب یکی مثل من شده

عزیزم یه چیزی بهت بگم کوردا مخصوصا مرداشون بشدت کینه‌ای و اهل تلافی هستن ولی قلق دارن جوری که بشدت عاشقت میشن اونم اینه که در برابر مرد کورد اصلا ضعف نشون نده از خودت اصلا گریه نکن قهرنکن هی نگو دلم شکسته اصلا ولی خودت رو قوی نشون بده نشون بده وقتی یه چیزی واست مهمه و اولویتت هست تا بهش نرسی ول کن نیستی اگه اون شما رو نبرد دیدن مادرتون خودتون برید بهش ثابت کنید فقط یه شوهره نه بیشتر و اصلا وابستش نیستید و خودتون میتونید از پس خودتون بربیایید و اینکه وقتی بهش نشون دادی فقط یه شوهره در کنارش بهش ثابت کنید انگار تنها شوهر دنیاس مغرور جذاب خواستنی و عالی اینجوری بهش حکومت میکنی من خودم کوردم و این نتیجه سالها تحقیق تو جمعیت مردهای کورد هست

عزیزم یه چیزی بهت بگم کوردا مخصوصا مرداشون بشدت کینه‌ای و اهل تلافی هستن ولی قلق دارن جوری که بشدت ع ...

الهییییی عزیزمممم

من اشتباه تایپی داشتم توی تاپیکم منظورم مردا بود نه کردا:))))

کردها عالین عزیزم جسارتی نکردم به قوم کرد خدای نکرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهییییی عزیزمممم من اشتباه تایپی داشتم توی تاپیکم منظورم مردا بود نه کردا:)))) کردها عالین عزیزم ...

عزیزدلمی

گفتم اگه کورده گوشی بدم دستت تا بتونی رامش کنی

ولی باهات موافقم لعنت به ازدواج و متاهلی واقعا پروسه مزخرفیه ولی جدی میگم خودت برو دیدن خانوادت اصلا منتطر همسرت نمون مادرت گناه داره

عزیزدلمی گفتم اگه کورده گوشی بدم دستت تا بتونی رامش کنی ولی باهات موافقم لعنت به ازدواج و متاهلی و ...

بله عزیزم همینطوره خودم میرم پیشش حتی اگر اونم نیاد مامانم همش چشم انتظارمه 😕

2731