2733
2734
خواب دیدم از (کسی که دوسش دارم تو واقعیت ولی باهاش تو رابطه نیستم) بچه دارم ی دختر کوچولوی خوشکل و ب ...

شاید چون یکی دوست داری 

زیادی تو فکر و خیالی 

در کل برای خوابت تعبیر چندانی نمیتونم بگم 

ولی اگر اهل خواب چرت و پرت نیستی در کل 

می‌تونه خوابت رویای صادقانه باشه و یک دختر در عالم ذر داشته باشی که عروس فامیل میشه

مار نشونه دشمن خونگی هست  یا در اطرافیان و نزدیکان

وایی منکه فقد ب خانواده شوهرم شک دارم در این باره دشمنی و...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نیست  توی زمان خودش نیست  غم و اندوه  شایدم غم ناشی از گناه باشه  صدقه ب ...

چن شب پیش خواب دیدم تو حرم امام رضام کنار ضریح بودم یکی جلو در بود نمیزاشت کسی بیاد داخل کنار ضریح فقط چن نفر بودیم یهو نگاه کردم دیدم فقط یه نفر کنار ضریح وایساده رفتم نشستم و کلی واسع حاجتم دعا کردم و اشک ریختم حاجتمم شفای برادرمه 

میدونین تعبیرشو؟

2731
اوایل که با یه نفر اشنا شده بودم و حس خاصی نسبت بهش نداشتم خواب دیدم توی خواب بوسیدم و خیلی واقعی بو ...

اهابعد اون خواب هم یه بار خواب دیدم همین اقا  هی میخنده و میخواد بهم تجاوز کنه اما هیچ کاری نکرد( شاید چون تصویر ذهنی ای نداشتم 😂) بیشتر هی میخندید و شوخی میکرد اما من خیلی ترسیدم و جیغ میکشیدم و هی میزدمش و در نهایت بابام اینا اومدن پیشمون و من دیگه رفتم و اون کاری نکرد 

شاید چون یکی دوست داری  زیادی تو فکر و خیالی  در کل برای خوابت تعبیر چندانی نمیتونم بگم& ...

من معمولا خواب نمبیبینم یا اگرم ببینم فراموش میکنم ولی این یادم موند خیلی اهل فکر و خیال نیستم سرم تو کتابه بیشتر

خواب دیدم مامانمم سر یه سگ مشکی رو از سنگ نمای خونمون اویزون کرده بعد یه یک قهوه ای روشن که خیلی هم ...

سگ نشان دشمن هست یک دشمن مرد یا زنی که قلدره

با تو خصومت داره قصد آسیب رسوندن بهتون داره و دشمنه 

صدقه بزار آیه الکرسی بخون انشالله در امان باشی

باردار بودم به سختی راه می رفتم و مثل اینکه بچم میخواست بیفته  چند بار خواب بارداری دیدم شکمم ...

اصلا خوب نیست عزیزم 

چه مجردی 

چه متاهلی 

حاملگی توی خواب خوب نیست 

مگر اینکه ذهنتون درگیرش باشه 

پس صدقه بده آیه الکرسی بخون 

تا از بلا دور بشی

خواب دیدم مرد متاهل آشناک پست مهمی هم داره میخواد باهام باشه تعبیرش چیه

خوب نیست 

کلا ازدواج کردن رفتن با یک مرد اومدن خواستگار عروسی و

تعبیر حالبی نداره و نزدیک شدن به مرگه 

آیه الکرسی و صدقه بزار

یکنفر خواب دیده با من دعواش میشه بعد من رو از یه ساختمون هل میده پایین و یه صدای وحشتناک میشنوه  ...

خوب نیست عزیزم 

می‌تونه به شما آسیب بزنه 

می‌تونه شما رو وارد راه بدی کنه که عاقبت نداره 

چشم و گوشت رو باز کن و صدقه بده

2706