2752
2734
عنوان

نظرم در مورد کرمانشاهی ها عوض شد

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما هرکیو بر اساس کورد بودن یا نبودنشون قضاوت میکنی؟

من سنندحیا رو دوست داشتم و با وجود اینکه از حرفای شما خیلی رنجیدم نظرم راجع به سنندجیا عوض نشد!

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
انتظار داشتی بهتون فحش ناموسی بدن؟ خب مغازه دار شغلش ایجاب می‌کنه خوش برخورد باشه. دیگه از رفتار خ ...

من خودم مغازه دارم 15 ساله این کارمه تقریبا آدما رو می شناسم لازم نیست باهام خوب برخورد بشه تا بفهمم طرف آدم خوبیه یا بد آدم درست از رفتارش مشخصه 

من مرد هستم 
کوردی کرمانشاه با مال شما خیلی فرق داره چطوری حالیشون میشده!  بعدم اینکه بری مغازه پرو کنی و ب ...

بله واسه خانوم ها اینطوریه واسه آقایون می زنن لهت می کنن   

من مرد هستم 
من خودم مغازه دارم 15 ساله این کارمه تقریبا آدما رو می شناسم لازم نیست باهام خوب برخورد بشه تا بفهمم ...

منم کلی با این مردم سر و کله زدم و معامله کردم  و با اطمینان دارم بهت میگم با چند تا برخورد توی مغازه‌ی طرف نمیتونی بفهمی چطور آدمیه. 

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
منم کلی با این مردم سر و کله زدم و معامله کردم  و با اطمینان دارم بهت میگم با چند تا برخورد توی ...

من اینقدر آدم های ریز و درشت دیدم که می تونم بهت بگم کی خوبه کی بد اما درسته قطعی نیست هر قشری خوب وبد داره 

من مرد هستم 
2706