2733
2734
منم  شوهرم خیانت کرده منم دارم نابود میشم نمیدونم چرا حالم خوب نمیشه

حس بدیه.درکت میکتم ....  سه ماه دارم عذاب میکشم

هیچ جوره تو مخم نمیره که چرا..هر چی میکه قبول ندارم توبه کرده قسم خورده دست رو قران گذاشت ولی دیگه از چشمم افتاده دیگه.... 

و خدایی که به شدت کافیست.... 

من تودنیا یاد گرفتم‌به هیچکس اعتماد نکنم حتی شوهرم 

واینکه من خودمو اماده کردم واسه هر اتفاقی ک پیش بیاد.

ولی امیدوارم نیاد 

واینکه همیشه بهترین خودم واسه کسی نمیزارم ک بعدش پشیمون نشم 

خیلی پولدارم😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تحمل و صبر ...به خاطر بچه هات باید تحمل کنی و نادیده بگیری انگار که هی انفاقی نیفتاده عشق اون ادمو از دلت پاک کن و فقط به عشق بچه هات زندگی کن سرنوشت بچه خای طلاق تلختر از چیزیه که فکر میکنید شما بهتره این رنجو تحول کنی چون یک نفری اما به جاش بچه هات بعد طلاق رنج نمیکشن ...این موضوع بعد دوسه سال خیلی برات راخت تر میشه تحملش ...اینقدرم به این حرفا گوش نده که بچه ها نباید یه مادر اسیب دیده رو تخمل کنن و میگن طلاق بگیری چون تو میتونی کاری کنی کسی متوجه ناراحتیت نشه در ضمن بعد طلاقم تبدیل به یه مادر خوشحال و بی دغدغه نمیشین 

2731
من تودنیا یاد گرفتم‌به هیچکس اعتماد نکنم حتی شوهرم  واینکه من خودمو اماده کردم واسه هر اتفاقی ...

منم اعتماد کامل نداشتم ولی با این حال بد خورده تو ذوقم دائم عصبی ام 

حس بدیه.درکت میکتم ....  سه ماه دارم عذاب میکشم هیچ جوره تو مخم نمیره که چرا..هر چی میکه قبول ...

پدر سگا همشون هم دست رو قران میزارن شوهر منم دست رو قران گذاشت که دیگه نمیرم اما چه فایده با ی ج  ن د  ه خیانت کرد به من

خیلی ضربه بدیه ولی باید محکم باشی 

نم دونم مردا دردشون چیه ک بعضیاشون انقدر کثیفن 

زنتو نمیخوای بچهات چی دلت برای همونا نسوخته 

بیا به زنت بگو نمیخوامت طلاش بده بعد برو کصاقت کتری کن 😡😡😡😡😡

خیلی پولدارم😅
من خیانت دوست پسرم دیدم دارم نابودمیشم یکسره زیرسرمم هستم واقعا دمت گرم با۳تابچه خیانت دیدی هنوزباها ...

دادم قدر ندونست....  دوباره دیدم پیام داده  رفتم برا طلاق ولی اینبار دست رو قران گذاشت به خاطر دخترم فرصت دادم 

خیلی ضربه بدیه ولی باید محکم باشی 

نم دونم مردا دردشون چیه ک بعضیاشون انقدر کثیفن 

زنتو نمیخوای بچهات چی دلت برای همونا نسوخته 

بیا به زنت بگو نمیخوامت طلاش بده بعد برو کصاقت کاری کن 😡😡😡😡😡

خیلی پولدارم😅
دادم قدر ندونست....  دوباره دیدم پیام داده  رفتم برا طلاق ولی اینبار دست رو قران گذاشت به ...

خوب صبرکن ببین شایدانشالله اصلاح شه چ زمونه بدی شده الهی خدادردبده به اینجورادماک میدونن طرف زن داره بچه داره

من خیانت دوست پسرم دیدم دارم نابودمیشم یکسره زیرسرمم هستم واقعا دمت گرم با۳تابچه خیانت دیدی هنوزباها ...

هرچی کنترل بشه بدتره 

من سرکار میرم ی نفر گفت نرو خونه رو خالی نزار 

منم گفتم کسی بخواد کاری کنه میکنه 

تهش اینه بره ی خونه بگیره بره با زن دیگش یادوستدخترش

خیلی پولدارم😅
2706