2752
2734
عنوان

حس شیشممممممم کام آاااااااان

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویژگیات:

آدم جوگیری هستین.

یکمی عجولی.

با ادمایی که دوسشون داری خوش اخلاقی.

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
ویژگیات: آدم جوگیری هستین. یکمی عجولی. با ادمایی که دوسشون داری خوش اخلاقی.

برای کاریه فرمی پر کردم گفتم چهارم میام گفتن سوم بهت زنگ میزنیم بنظرت بهم زنگ میزنن کسی دیگه ای جام نمیزارن اگه اوکی شد کار خوبیه؟

2731
تی شرت تنته و تقریبا لاغری ولی نه زیاد  تی شرتتم سفید یا مشکیه

@nilligol   سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و جه رشته ای؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا هدفش همانی بود که من متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی با چه کیی با چه مشخصات ظاهری و شغلی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و جه رشته ای؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا هدفش همانی بود که من متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و شغلی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

حالا درسته حس ششمی نیستم ولی انگار خیلیم تو باغت نیست طرف

میاد

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

@دایهمکفی_سابق   سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا هدفش همانی بود که من متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و شغلی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

ببین حس ششم فقط برا دل خوشیه ادم دلش میخاد یکی بهش امید بده خودمم همینم ولی جز خدا کسی قادر ب فهمیدن ...

عزیزم خواهشا بگو امیرحسین برمیگرده؟

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
2706