2733
2734
گاهی وقتا یه دختری که توس ن نوجوونی چارد رابطه ی عاطفی میشه فک میکنه عاشق نرین دختر دنیاست کلی برای ...

خب به نظرم دلیلش اینه که خیلی راحت از کلمات استفاده می‌کنیم و ارزش اونارو زیر سؤال می‌بریم

همه ی ما یه زمانی دختر ۱۴ ساله بودیم 

و از یکی خوشمون می‌اومده 

۱۸ سالگی از یکی دیگه 

۲۰ سالگی از یکی دیگه 

۲۵

۳۰

حتی شاید ۵۰ سالگی از یکی دیگه 

ولی از بین تموم ادم هایی که تاحالا ازشون خوشمون اومده یا خواهد آمد اسم یکیش عشقه نه بیشتر

واسه یه نفر اون مورد ۱۴ سالگی عشق بوده واقعا 

واسه یه نفر مورد ۳۰ سالگی 

یه نفر ۸۰ سالگی 

بعضی ها هم هیچ وقت تجربه نمی‌کنن

به نام خداوند رنگین کمان...
با این جفنگیاتی که نه ریشه ی علمی داره نه روانشناسی کاری نداشته باش من شوهرم نوجوونیش ندیده و ننشاخت ...

میشه من درخواست دوستی بدم همشو توضیح بدم براتون

لطفا لایک نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین امکانش هست یه نفر نتونه یکیو فراموش کنه یا توی عمرش فقط یه بار عاشق بشه اما کم پیش میاد اکثر ادما میتونن چندین بار عشق واقعی رو تجربه کنن البته منظورم ادمای هول نیست امیدوارم متوجه منظورم بشین 

ببین عزیزم خوب دوست دختر با عشق فرق میکنع 

این که اره ولی یکیشونو خیلی دوست داشت و مبخواست باهاش ازدواج‌کنه که پدرش گفت یا اون یا ما.چون پدر دختره معتاد بود

اینم خانوادشو انتخاب کرد 

دختره همازدواح کرد و الان ۲تا بچه داره

2731
خب به نظرم دلیلش اینه که خیلی راحت از کلمات استفاده می‌کنیم و ارزش اونارو زیر سؤال می‌بریم همه ی ما ...

خیر ممکنه یه ادم در طول زندگیش دوبار عشقو تجربه کنه مثل مردایی که زنشون میمیره و عاشقش بودن و بعد سالها که میگن ما نتونستیم عاشق کسی بشیم یهو یکی میاد و عاشقش میشن ..عشق واقعی 

این که اره ولی یکیشونو خیلی دوست داشت و مبخواست باهاش ازدواج‌کنه که پدرش گفت یا اون یا ما.چون پدر دخ ...

یعنی ممکنه من باهاش ازدواج کنم دیگه به دختره فکر نکنه چون خیلی عاشقشه

لطفا لایک نکنید
این که اره ولی یکیشونو خیلی دوست داشت و مبخواست باهاش ازدواج‌کنه که پدرش گفت یا اون یا ما.چون پدر دخ ...

حس ششمی میشه هر حسی درمورد آینده من این فرد داری بگی 🥺

لطفا لایک نکنید
خیر ممکنه یه ادم در طول زندگیش دوبار عشقو تجربه کنه مثل مردایی که زنشون میمیره و عاشقش بودن و بعد سا ...

من به این موضوع اعتقادی ندارم 

اون مرد هم یا راجع به عشقش نسبت به زن اول دروغ گفته یا زن دوم 

یا حتی هردو🫣

دوست داشتن و علاقه رو باور دارم اما عشق فقط یک بار اتفاق می‌افته به نظر من

من به این موضوع اعتقادی ندارم  اون مرد هم یا راجع به عشقش نسبت به زن اول دروغ گفته یا زن دوم&n ...

ببخشید ولی تا متفکرین بزرگ جهان درباره ی این موضوع نظر دادن و کتابهای بیشماری از جمله رمان و علمی و روانشناسی نوشته شده حرف شما زیاد ملاک نیست

ببخشید ولی تا متفکرین بزرگ جهان درباره ی این موضوع نظر دادن و کتابهای بیشماری از جمله رمان و علمی و ...

عزیزم منم تو همه کامنت هام گفتم 

به نظر من...

از نظر من...

به اعتقاد من...

شما می‌تونید نظر مخالف من رو داشته باشید و هیچ اشکالی نداره 

من فقط نظر شخصی خودم رو گفتم گلی 

چی باعث شد ازم ناراحت بشی؟

2706