2733
2734
عنوان

خانوما وصلت با خانواده ای که دختر ندارن چه محاسن و چه معایبی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 45 پست

خواهرشوهر نداری ولی عوضش جاری داری که خوشیای زندگیتو از چشات بریزه بیرون😂😂

فرزندم، دلبندم ،عزيزتر از جانم از ملالتهاي اين روزهاي مادري ام برايت ميگويم... از اين روزها که از صبح بايد به دنبال پاهاي کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگيرم تا زمين نخوري.به کارهاي روي زمين مانده ام نميرسم اين روزها که اتاقها را يکي يکي دنبال من مي آيي، به پاهايم آويزان ميشوي و آن قدر نق ميزني تا بغلت کنم، تا آرام شوي.اين روزها فنجان چايم را که ديگر يخ کرده، از دسترست دور ميکنم تا مبادا دستهاي کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتي و نااميدي سر برگرداندنت را ميبينم که سوپت را نميخوري و کلافه ميشوم از اينکه غذايت را بيرون ميريزي.هرروز صبح جارو ميکشم، گردگيري ميکنم، خانه را تميز ميکنم و شب با خانه اي منفجر شده و اعصابي خراب به خواب ميروم.روزها ميگذرد که يک فرصت براي خلوت و استراحت پيدا نميکنم و باز هم به کارهاي مانده ام نميرسم...امشب يک دل سير گريه کردم.امشب با همين فکر ها تو را در آغوش کشيدم و خدا را شکرکردم و به روزها و سالهاي پيش رو فکر کردم و غصه مبهمي قلبم را فشرد...تو روزي آنقدر بزرگ خواهي شد که ديگر در آغوش من جا نميشوي و آنقدر پاهايت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور ميشوي و من مينشينم و نگاه ميکنم و آه...روزگاري بايد با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بيايي و من يک فنجان چاي تازه دم برايت بياورم و به حرفهايت با جان گوش بسپرم تا چاي از دهن بيفتد....روزي ميرسد که از اين اتاق به آن اتاق بروم و خانه اي را که تو در آن نيستي تميز کنم. و خانه اي که برق ميزند و روزها تميز ميماند، بزرگ شدن تو را بيرحمانه به چشمم بيآورد.روزي خواهد رسيد که تو بزرگ ميشوي، شايد آن روز ديگر جيغ نزني، بلند نخندي، همه چيز را به هم نريزي... شايد آن روز من دلم لک بزند براي امروز...روزي خواهد رسيد که من حسرت امشبهايي را بخورم که چاي نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ريخته و سوپ و بازي و... به خواب ميروم... شايد روزي آغوشم درد بگيرد، اين روزها دارد از من يک مادر به شدت بغلي ميسازد...! اين روزها فهميدم بايد از تک تک لحظه هايم لذت ببرم.
👌پس یکی از سختی ها اینه.ممنون دوست عزیز❤

دلت نخواد خودم هشت تا خواهر شوهر دارم بودنشون خیلی کمکه الان پدر شوهرم سکته کرده بیشتر کاراش رو انجام میدن البته پسرا هم زحمت میکشن ولی ما عروسا راحتیم خداروشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همونطور که بقیه گفتن خواهرشوهر نخواهی داشت ولی خب اینم در نظر بگیر که تو آینده هر کاری که دخترشون با ...

پس سختی کم نداره👌

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
خداحفظت کنه باید از عروستون بپرسیم عزیزم،منم خودم فک میکنم ادم خوبیم ولی شاید جایی کسی ازم ناراحت شد ...

من نگفتم آدم خوبیم منتها احترام خودم نگه میدارم دخالت نمیکنم کارزی داشته  باشم با برادرم به خونه اش زنگج میزنم به جای موبایل کلا طوری رفتار میکنم که ناراحتی پیش نیاد عروسمونم شکر خدا همیشه احترام گذاشته و همیشه زبانا قدردان هست ولی هیچ کس کامل نیست رفت و آمد زیاد و صمیمیت بیش از حد احترام کم میکنه

2731
سخته  یه دونه خواهر شوهر دارم چهار تا جاری مادرشوعرم مریض شدنی دخترش بهش میرسه عروسا بهم د ...

پس خواهر شوهر داشتن همچنین آپشن بدی هم نیست👌😄

شرایط سختیه واقعا

میشه از تجربیاتتون بگید. رابطتون با خانواده شوهرتون چجوریه؟ چه سختی ها و چه خوبی هایی تا حالا داشته ...

احساسات ی دختره به خواهرشوهرخوب میتونه بفهمه به ما در و برادرش بگه به نظرم بودن به خواهرشوهرخوب خوبه تو خونه 

بالاخره همیشه که باشوهرو مادرشوهرنیستی ی وقتایی اون میشه هم صحبتت

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
منم خوار شوهرم تا دعوت نکنند خونه شون نمیرم اونم سالی یک بار الان نزدیک دوساله نرفتم خونه شون به جز ...

شما درست میگید. متاسفانه یه سریا کلا تصویر خوبی از خانواده همسر توی ذهنشون نیست و البته اونا هم خیلی مقصر نیستن رفتار درست از طرف مقابل ندیدن

کلی نعایب  داره.مثلا پدر یا مادر مریص  شه هنه مسولیتها رو دوش  عروسه چون دختر ندارن ...

نکته ی مهمی بود. ممنون که گفتین👌

نمیشه قطعی گفت ممکنه چون دختر ندارن لوست کنن ممکنه چ‌ون درکی از دختر داشتن ندارن خیلی بدجنسی کنن

آره واقعا👌

از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم. ممنون❤

شما درست میگید. متاسفانه یه سریا کلا تصویر خوبی از خانواده همسر توی ذهنشون نیست و البته اونا هم خیلی ...

دقیقا منتها من میگم خواهر شوهر باشی مادر شوهر باشی اصلا تو بگو رفیق باید موقع حرف زدن خیلی مواظب باشی چند بار حرفت سبک سنگین کنی که باعث ناراحتی نشه من حتی شب باشه با برادرم کار داشته باشم به خونه اش زنگ میزنم با خانمش حال احوال میکنیم میده به برادرم کارم بهش میگم دیدم که این کارهای کوچیک حتی باعث دید بد تو طرف میشه من حتی با دخترمم حرف زدنی مواظبم که چیزی نگم که به شخصیتش بخوره چه برسه طرف غریبه و زن برادر باشه  و کلا هم دخالت تو هیچ کاریش نمیکنم چون به من مربوط نیست من خودم اونقدر مشکلات دارم که زرنگ باشم زندگی خودم رفعو رجوع کنم چیکار به بقیه دارم

دقیقا منتها من میگم خواهر شوهر باشی مادر شوهر باشی اصلا تو بگو رفیق باید موقع حرف زدن خیلی مواظب باش ...

چقدر این نکته که گفتین جالب بود👌

به ذهن میسپارم برای روزایی که خدا قسمت کرد برادرم ازدواج کرد ازش استفاده کنم🙏

احساسات ی دختره به خواهرشوهرخوب میتونه بفهمه به ما در و برادرش بگه به نظرم بودن به خواهرشوهرخوب خوبه ...

بله چه نکته خوبی اشاره کردین👌

خواهر شوهر خوب داشتن نعمته

دلت نخواد خودم هشت تا خواهر شوهر دارم بودنشون خیلی کمکه الان پدر شوهرم سکته کرده بیشتر کاراش رو انجا ...

خدا حفظشون کنه‌. 

بودنشون اینجور وقتا کمک کننده اس و فشار از رو عروسا برداشته میشه👌

میشه از تجربیاتتون بگید. رابطتون با خانواده شوهرتون چجوریه؟ چه سختی ها و چه خوبی هایی تا حالا داشته ...

یکی از خوبی ها اینکه خواهر شوهر نداری حالا شایدم خوب می‌بود ها ولی چون عروس بزرگ هستم جای دختر هم گرفتم 

یکی دیگه هم اینکه نمی‌دونم خوبه یا بد اینکه مادرشوهرم دلسوزی مادر دختری نداره مثلاً یه سری کار ها مامانم برام انجام میده از سر دلسوزی به نظرش خوب نیست بعضی وقت ها میگم کاش دختر می‌داشت بهتر درک میکرد

2706