2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگم بعضیامیگن این امپول عوارض داره؟ درسته؟ 

نمیدونم آلا جون 

راستی یه سوال شماهمون آلای هستی که منتطر بود

۶ساله منتظرم بی بی چک دوخط ببینم بایه شکم قلمبه میشه برام دعاکنید منم مادربشم ☺ 
2731
کلا داروهای تحریک تخمک گذاری عوارض دارن  تو سن بالا ریسک سرطان رو بالا میبرن ! ولی خوب چاره ا ...

من چند دوره دارو مصرف کردم..ولی دکتر امپول نداد فقط این دوره اخیر داد... شما  چه موقع امپول داد؟

خدایا شکرت...فقط همین
 من چند دوره دارو مصرف کردم..ولی دکتر امپول نداد فقط این دوره اخیر داد... شما  چه موقع ا ...

من پارسال دو دوره کلومفین خوردم بار دوم باردار شدم ولی بدون آمپول 

امسال که رفتم دکترم با توجه به اینکه با کلومیفن باردار شدم 

دوز داروم رو برد بالاتر و آمپول داد

بار اوله آمپول میزنم

من یه خورده وزنم رو آوردم پایین  خیلی موثر بوده تو وضعیت پری جونم  شمام اضافه وزن دارید؟ ...

من ۵کیلو اضافه دارم باید کم کنم 

نه خواهش میکنم راحت بپرس خانونی 

۶ساله منتظرم بی بی چک دوخط ببینم بایه شکم قلمبه میشه برام دعاکنید منم مادربشم ☺ 
من یه خورده وزنم رو آوردم پایین  خیلی موثر بوده تو وضعیت پری جونم  شمام اضافه وزن دارید؟ ...

بله... من 10کیلو وزن کم کردن.. متفورمینم میخورم..پریودیم منظم شده.

خدایا شکرت...فقط همین
2706