2752
2734
عنوان

بادکش تخمدان برای رفع کیست خوبه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 34 پست
غذاهارو با مصلحش بخورین مثلا برنج با زعفرون و زیره  دوغ وماست با پونه و نعنا حذف ترشیجات و ...

حجامت انجام دادم. قبل غذامم یک قاشق چایخوری زیره که از قبل تو سرکه سیب خیسوندم و خشک کردم و‌پودر کردم میخورم راستش حالم خیلی بهتره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ جالب اینو دکتربهتون گفتن؟براچی هس؟

نفخ داشتم موقع غذا خوردن گفت معده ات سرده. اب رو اتیش بود

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2731
میش بگی چطوری درس میکنی

عزیزم من زیره تو سرکه سیب خیسوندم اولش هی جذب میکنه منم سرکه هی اضافه کردم. بعد سه روز از یک صافی توری رد کردم. یک صبح تا ظهر گذاشتم تو سینی روی بخاری با حرارت پایین میتونی تو افتاب هم بزاری بعدم نصف روز گذاشتم بیرون تو تراس و با اسیاب پودرش کردم. من چند ساله مشکل نفخ داشتم جدیدا خیلی شدید شده بود ولی راحت شدم