2733
2734
البته شهریور گیشه ۴۷ الان ۴۶ من ۲۹

پشمااااااام😍🧿🍓

مگ چند سال تفاوت سنی دارید؟

من دختر اولم مامانم متولد ۶۰ هست ( ۴۳ سالشه)

خودمم ۲۶ سالمه 

۱۲ ساله ازدواج کردم 😁

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چ کمه تفاوت سنی تون🤩❤️

اره گلی😌🐼🍓

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
پشمااااااام😍🧿🍓 مگ چند سال تفاوت سنی دارید؟ من دختر اولم مامانم متولد ۶۰ هست ( ۴۳ سالشه) خودمم ...

یا خدا

۲۶ سالته و ۱۲ سال ازدواج کردی؟  

بلاخرههه سربازی عشقممم تموم شد  
پشمااااااام😍🧿🍓 مگ چند سال تفاوت سنی دارید؟ من دختر اولم مامانم متولد ۶۰ هست ( ۴۳ سالشه) خودمم ...

مامان منم ۱۳سالگی ازدواج کرده .منو ۱۶سالگی ب دنیااورد 

چندسالی بچه نداشت 

۲۰سالکی هم خاهرمو ب دنیا اورد 

یا خدا ۲۶ سالته و ۱۲ سال ازدواج کردی؟    

اره ۱۴ سالگی

وای خدا🥺🤩 خوشبحالش😍 مامانت نسبت به ۱۰ سال قبلش تفاوتی داره الان؟

خیلی پیر شده. دست رو دلم نذار. بیخیال

فقط خوشبحال اونایی که سن مادرشونو دور بر پنجا اعلام کردن، یعنی خوشبحالشوناااا. 

خداهمه مامانا ر‌و حفظ کنه

خیلی پیر شده. دست رو دلم نذار. بیخیال فقط خوشبحال اونایی که سن مادرشونو دور بر پنجا اعلام کردن، یعن ...

چرا اخه؟؟؟ خیلی خوبه سن مامانت ک🥺 نگوو پیررر شدهه

2706