2752
2734
عنوان

شوهرم اصلا بهم توجه نمیکنه توروخدا بیاین😞😓

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 45 پست

عزیزم هر قدر عاشق شوهرت باشی به من نمیرسی من اصلا روم نمیشه بگم چه کارایی براش میکنم ولی همینه دیگه سرمو به باشگاه کار و دوست گزم میکنم تا ده شب سر کاره بعد هم توقع داره تنهاش بزارم

منکه نتونستم درست کنم فقط میگم مدلشو 

تازه بهتر مرد زبون باز خطرناکه

عزیزم هر قدر عاشق شوهرت باشی به من نمیرسی من اصلا روم نمیشه بگم چه کارایی براش میکنم ولی همینه دیگه ...

چقدر ما زنا تنهاییم

حالا اگه مرد تو این موقعیت باشه کیره خیانت میکنه بعدم میگن خب حق داشته زنش کم گذاشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب دوسال گذشته انقدر بی توجهی به نظر من مشگل سازه  اسی بدبخت هم دل داره ..تا کی باید التماس ک ...

اتفاقا تو همین شرایط هستم ولی هر وقت کسی بهم این حرفو زد تو دنیای خودم خراب شدم اینکه کسی بهت بگه شوهرت دوستت نداره مطمعن باشید ادمها خودشون حس میکنند نیازی نیست ما بگیم دوستمون ندارند 

اتفاقا تو همین شرایط هستم ولی هر وقت کسی بهم این حرفو زد تو دنیای خودم خراب شدم اینکه کسی بهت بگه شو ...

بهتر بفکر درمان باشید وگرنه عمرتون ب باد دادی

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731
عزیزم هر قدر عاشق شوهرت باشی به من نمیرسی من اصلا روم نمیشه بگم چه کارایی براش میکنم ولی همینه دیگه ...

😞😞😞😞😞😞😞

شانس نداریم

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍
چقدر ما زنا تنهاییم حالا اگه مرد تو این موقعیت باشه کیره خیانت میکنه بعدم میگن خب حق داشته زنش کم گ ...

خیلی سخته تازه من که دختری که قبلا عاشقش بودو خواستگارش طلاق گرفت و این دوباره هوایی شد

هر وقت گله کنی چه خودش چه دوربریها میگن ناراحتی جدا بشو

انقدر اعتماد به نفس از دست دادم ترسو شدم 

الان نمیدونم چرا چهار کیلو لاغر شدم البته باشگاه میرفتم و سینم یک سایز کوچیک شده

نمیدونید چقدر غصه میخورم انقدر نحیف شدم چون خودش درشته و من ریز نقشم

یادش به خیر چقدر اولا همه چی خوب بود

چقدر ما زنا تنهاییم حالا اگه مرد تو این موقعیت باشه کیره خیانت میکنه بعدم میگن خب حق داشته زنش کم گ ...

دقیقا 

خیلی سخته تازه من که دختری که قبلا عاشقش بودو خواستگارش طلاق گرفت و این دوباره هوایی شد هر وقت گله ...

من خر فکر میکردم 

همه چی مثل دوران نامزدی می مونه

خوب دوسال گذشته انقدر بی توجهی به نظر من مشگل سازه  اسی بدبخت هم دل داره ..تا کی باید التماس ک ...

واقعا نمیدونم چیکار کنم 

خیلی سختههههه آدم بدون محبت می میره

اگر پیشرفتی کردی به منم بگو

ولی من احساسم و شرایطم جوری بود که موندم

اما اگر سنت کمه فرق میکنه منظورم زیر بیست و خورده ای

بیرون از خونه هم خبری نیست که جدا بشی من که کلا خیلی با طلاق مخالفم 

از کدوم درمان میگید تو کشور جهان سوم؟ هیچ کس اندازه من به سلامت روانش اهمیت نمیده 

دوران عقد و تا دو سه سال اولیل زندگی با مشاور میشه حلش کرد..ولی اگه بیشتر ازین شد دیگه بی فایدس ..زندگی ب همینه خوش باشی هرچند گاهی مشگلاتی هست ک همه دارن 

نمیگم ک همه گل بلبل هستن ولی بالا پاینم داره ..

فکن ۵ سال از زندگی گذشته شوهره به زنه بی اهمیته یا حتی برعکس زن به شوهرش ..نهایت رفع نیاز جنسی 

ولی هیچ عشقی نیست ینی مجبوری کنار هم میمونن...

این ینی خودت باختی ...بقول دکتر بهشتی زندگی ب عشق است خوردن خوابیدن حساب کتاب نشد زندگی ...

واقعا نمیدونم چیکار کنم  خیلی سختههههه آدم بدون محبت می میره

برید مشاوره ی تکونی ب خودت بده ...

اگه حل شد که خوبه ...اگه هم تغیر نکرد فکر خودت باش 

دوران عقد و تا دو سه سال اولیل زندگی با مشاور میشه حلش کرد..ولی اگه بیشتر ازین شد دیگه بی فایدس ..زن ...

عزیزم اینا کلیشه هست و تکراری

هر کس شرایطش متفاوته ممکنه شما بتونی جدا بشی و یه زندگی جدید بسازی ولی کس دیگه نتونه یا نخواد

من حرفم برای کسیه که بخواد زندگیشو حفظ کنه

روزتون خوش

اگر پیشرفتی کردی به منم بگو ولی من احساسم و شرایطم جوری بود که موندم اما اگر سنت کمه فرق میکنه منظ ...

خودمم مخالفم 

بخدا همه کار کردم درست بشه 

اصلا نمیشه هیچ تغییری نمیکنه خیلی بی احساسه

2706