2733
2734
عنوان

شوهرم داشت خفه ام میکرد، اما از اینکه زنده موندم ناراحتم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 19573 بازدید | 229 پست
نه واقعا نمیخوام... به خدا دنبال حس ترحم نیستم. متنفرم از اینکه کسی دلش بخواد برام بسوزه... حاضرم ...

الان اوضاع خانوادتون اصلا خوب نیست

شما ب عنوان دختر بزرگتر(حدس میزنم) پاشو خانوادت رو جمع کن.

پاشید برید پابوس امام رضا(ع). از امام رضا بخواهید حل کنه این مشکل. 

این مشکلی ک شما میگی شاید حالاحالاها تموم نشه این وسط با این حالتون شاید اتفاق های بدتری هم براتون بیوفته

ی پیجی هست ساعت ۴ ونیم اینها هر روز لایو میزاره از حرم. بنظرم هر روز ی سلام ب اقا بکن ازش کمک بخواه

با غصه خوردن و گریه کردن ک کاری درست نمیشه پاشید ی حرکتی بکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلات خونوادگیم. تا مشکلاتم حل نشه حالم خوب نمیشه... همش نگرانم... تا دلیل نگرانی رفع نشه چطور د ...

زندگی همیشه پر از تلاطم و مشکلات هست قرار نیست زندگی مون از ریتم خارج بشه 

من از وقتی خودمو شناختم همیشه تو زندگیمون مشکل داشتیم مشکلات واقعی مریضی عزیزتزینم مرگ عزیزم، به دام افتادن خواهرم تو یه مشکل حل نشدنی 

قطعا حق ناراحتی داریم پریشانی ولی نه تا این حد 

واقعا داری به خودت به بچه هات به همسرت به زندگیت آسیب میزنی 

بچه ی شما تو سن حساسیه وقتی اون غم مادرش میبینه دنیا براش خراب میشه دنیای کودکی اونم تحت تاثیر قرار میگیره 

از روانشناسی کسی کمک بگیر روند زندگیت تغییر بده 

من یادمه مادرم وقتی داییم مننژیت گرفت چقد افسرده بود و ناراحت 

منم بچه بودم خیلی ناراحت بودم ولی نمی‌تونستم کاری کنم ولی از فضای خونه بدم میومد

توانشو ندارم. قدرت مقابله با افسردگیمو ندارم.

خوب همین دیگه اون بهت کمک می‌کنه تا بهتر شی...دلت برای دخترت بسوزه عزیزم ...به خاطردخترت به خاطر زندگیت بجنگ...فکر کن نباشی چی به سر بچت میاد ...یه نامادری که باعث میشه بچت تو خونه ی خودش حس کنه غریبس...

من خودم بچه ی طلاقم .به خاطر خانوادم هیچوقت رنگ خوشی ندیدم ...الان دوتا بچه دارم مادرم اونا رو اصلا ندیده...اونم افسرده بود ....سالهاس ازش خبری ندارم وخیییییللی دلخورم ازش ...تو مثل مادر من نباش .وقتی میتونی خوب بشی چرا تلاش نمیکنی....هر روز به بهانه ی پارک از خونه بیرون برو تو خونه نمون حالتو بدتر میکنه

2742
آخه مگه من قرص بخورم و بیخیال بشم مشکلمم حل میشه؟ مگه خوردن اون قرص شرایطی که برادرم توش افتاده رو ...

سلام اسی جون قشنگ درکت کردم حق داری هر کس جات بود به این روز می‌افتاد

خدا راه نجاته ...

ازش کمک بگیر

امام حسین که ناامید از درگاهش برنمیگردی

نماز بخون خدا فقط خدا و ائمه راه نجات برادرته

مارال توفقط به فکرزندگی برادرتی،خب عزیزم اگه زندگی توهم به مشکل بخوره چندبرابر غصه وناراحتی پدرومادرت بیشترمیشه.پس زندگی خودت چی اون طفل معصوما چرابابدهرروزشاهد گریه ودعوای توباشن.لطفا بخودت بیا.بخدا همه ی ما توزندگیامون صدبرابر تومشکل داشتیم ولی پشت سرگزاشتیم.

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       

سلام عزیزم 

چی کردی با خودت دختر 😭😭

زندگی خیلی خیلی بیشتر از  اینها پستی و بلندی داره 

بجای اینکه مرهم زخم دل پدرو مادرت بشی شدی نمک زخمشون 

میدونم این روزها سخت تحملش سخته ولی تو اسونش کن 

بزار چند ساله دیگه وقتی به امروز نگاه میکنی به خودت ببالی 

مارال ناراحت نشو 

ولی دعوا این دفعه با همسرت دقیقا مقصر شما بودی 

چون ایشون چند بار به شما تذکر  و هشدار داده بود 

باید یه طوری تعادل رو بر قرار میکردی 

به امید خدا  به یاری امام زمان مشک برادرتان هم برطرف میشه 🤲🤲

به جای گریه برای حل شدنش مشکلش صلوات نذر کن 

میگن وقتی مشکلی پیش میاد فقط سیل صلوات راه بندازین 

منم یه داداش دارم هر وقت گره به کارش می افته میگه آبجی برام دعا کن  دست به دامن حضرت رقیه میشم 

نذرش هم این طوری ۱۴ تا گیره مو یا کش مو نذر حضرت میکم که بدم به دختر بچه ها 

انشالله بحق حضرت زینب به زودی زود گره از کار برادر تون باز میشه و دلت شاد میشه 

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
2740
چقد خودتو بی ارزش میدونی

باید شرایطش رو بفهمی و درک کنی خسته شدن یعنی چی 

هزارتا شرایط دست به دست هم میدن تا یکیرو بکشن بالا یا پایین 

میدونی گاهی ادم تو خیلی چیز ها فقط میپذیره و نقشی نداره 

دوستان یکی بگه مشکل برادره اسی چیه ..استرس گرفتم 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
خب پس این رو بکن بزرگترین انگیزه برای بهتر کردن شرایطت قربونت برم باور یه روز ی پسر کوچولو بهم گ ...

وای گریه ام گرفت 

خداییش خیلی از آدما لیاقت پدر و مادر شدن ندارن 

نمونه اش شوهرم

بمیرم برای دل اون بچه  چون با چشم دیدم چشای غمگین پسرم رو 

استارترعزیزشمابه جز برادرتون وپدرومادرو خواهر همسرومهمترازهمه فرزندهم داری .نمیتونی تمام وجودتوبرای خانواده اولت تنهابگذاری درسته واقعاخیلی سختتتتتهههه ولی به این فک کن به عنوان یک انسان بچه هاتم تنهاتورودارن انشالامشکلاترحل میشن ولی کاری نکن بچه هات بزرگ بشن بگن مادر چراچندوقت این کاراروبامامیکردی ....ویادشون نره .به این فک کن توبیشترین مسئولیتی که داری درحال حاضربچه های خودتن که کوچیکن .....انشالامشکلات حل بشه.ولی حتمادرمان کن 

وای گریه ام گرفت  خداییش خیلی از آدما لیاقت پدر و مادر شدن ندارن  نمونه اش شوهرم ...

😔ان شا الله همه در عافیت و سلامت باشن و خوشبخت

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2706