2752
2734
عنوان

تاثیر اینستاگرام روی زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 32 پست
دقیقا. تازه میگیم اوکی اون بلاگره از اون راه پول درمیاره ولی یه سریا هستن شاید از آشناهای خودمونم با ...

بدیش اینه اینا چه بخوایم چه نه روی ضمیر ناخود آگاه اثر دارن متاسفاگه

حداقل خیلیا فکر میکردن خیلی پولدارن . خیلی زیبا هستن اینستا که اومد بادشون خوابید . 

دیدن  جای پز دادن   ندارن . در مقابل هیچی ان .

ای کاش پدرو مادرای دهه ۴۰ و ۵۰ و ۶۰  از این سایت استفاده میکردن . حیف و صد حیف .‌ چون اکثرشون  خیلییی در جاهلیت و نآآگاهی موندن  مغزاشون از عصر حجر مونده . راکد موندهاین چند وقت دیدمشون خیلیاشونو. اعصابم خراب شده .چقدر انسانها در جهالت  و نااگاهی هستن . اخه تا کی  ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله حتی کارشناسام گفتن ..خواه ناخواه تاثیرـمیزاره ..ولی اینستا یه تیکه از زندگیشونو میزارن نباید ظاهرو نگا کرد همه هم سعی میکنن بهترینشونو به نمایش بزارن ..همش نمایشه..مقایسه نکن 

کاربری قبلی گیلدخت..گلدختر1379..گوگولی
منم هیچ بلاگری فالو ندارم ولی اینکه تو اکسپلور زندگی بقیه رو می بینم دخترای چیتان پیتان کرده و...&nb ...

منم قبلا برام مهم نبود ، مثلا بارها شده بدون آرایش رفتم بیرون ولی جدیدا همش حس میکنم بی آرایش برم یه چیزیم کمه یا مثلا افتادم به فکر کار زیبایی در حالی که چهرم عیبی نداره 

کاربری دست دونفره
2731

ندارم اینستا

فرشته‌ عذاب      🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR        ‌‌ ‌                 ‌   أَعْدَدْتُ لِکُلِّ هَوْلٍ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَ لِکُلِّ هَمٍّ وَ غَمٍّ مَا شَاءَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ نِعْمَةٍ الْحَمْدُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ رَخَاءٍ الشُّکْرُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ أُعْجُوبَةِ سُبْحَانَ اللَّهِ وَ لِکُلِّ ذَنْبٍ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ وَ لِکُلِّ مُصِیبَةٍ إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ وَ لِکُلِّ ضِیقٍ حَسْبِیَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ قَضَاءٍ وَ قَدَرٍ تَوَکَّلْتُ عَلَى اللَّهِ وَ لِکُلِّ عَدُوٍّ اعْتَصَمْتُ بِاللَّهِ وَ لِکُلِّ طَاعَةٍ وَ مَعْصِیَةٍ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ   . اللَّهُمَّ اجْعَلْ صَلَوَاتِ مَلَائِکَتِکَ وَ حَمَلَةِ عَرْشِکَ وَ جَمِیعِ خَلْقِکَ وَ سَمَائِکَ وَ أَرْضِکَ وَ أَنْبِیَائِکَ وَ رُسُلِکَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
ادما باهم فرق میکنن روی بعضیا بشدت تاثیر میذاره بعضیا کمتر بعضیا بیشتر مخصوصا اینکه ارزشهات با ارزشه ...

معیارهای من کاملا متفاوت با چیزاییه که الان مد شده برای همین حس میکنم از بقیه عقب موندم 

کاربری دست دونفره
حداقل خیلیا فکر میکردن خیلی پولدارن . خیلی زیبا هستن اینستا که اومد بادشون خوابید .  دیدن & ...

چون خیلیا خودشون نیستن.. 

و نمیشه مقایسه کرد

چمیدونم...منم بار اولیه که دارم زندگی میکنم...

من اینستا داشتم

ولی دو سه ساله پاک کردم 

چون اصلا نمیتونستم کاری کنم!

نه درسی 

نه کاری 

هیچی

همینکه پاک کردم برگشتم به زندگی عادی 

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 
اره درسته البته بنظر میرسه کسایی که سنشون کمتره  زودتر تحت تاثیر قرار میگیرن

همیشه اینطور نیست 

علت این همه خانوم بالای 50سال ک رو آوردن به عنوان عمل و آرایش و داف شدن فضای مجازی و تغییر فرهنگه

تو خانواده و اطرافيان دارم می بینم خانومایی ک سن بیشتری دارن و اینستا دارن نه یک شبه بلکه بعد از چندین سال عملی و داف شدن  مثلا خاله هام ولی مادر خودم اینستا نداره با اینکه 3سال از خاله م کوچیکتره چهره معمولی و بدون عمل داره 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

از بس تبلیغات دارن ادمم میگه شاید من فلان کرم و ندارم پوستم بده فلان چیزو ندارم موهام یه جوریه

میری میخری اصلانم اون چیزی که میگفتن نبوده

دچار تو نمی کند . دل از هوای تو....ایران🤍
من اینستا داشتم ولی دو سه ساله پاک کردم  چون اصلا نمیتونستم کاری کنم! نه درسی  نه کاری ...

کاش منم بتونم کلا از فضای مجازی دور شم ، مثلا دوره ای میذارم کنار باز حس میکنم گوشی نباشه عقبم از دنیا دوباره میرم سمتش 

کاربری دست دونفره
از بس تبلیغات دارن ادمم میگه شاید من فلان کرم و ندارم پوستم بده فلان چیزو ندارم موهام یه جوریه میری ...

وای دقیقا . مثلا از نظر بلاگرا فلان آبرسان نباشه پوستت قراره نابود شه درحالی که اینهمه آدم هستن تو عمرشون از این محصولات استفاده نکردن 

کاربری دست دونفره
2706