2733
2734
عنوان

وقتی طرفت باهات خوب نباشه نمیشه که نمیشه بیاین یه کم درددل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 40 پست
عزیزم بارهابهش گفتم روحیه بچه حساسه جلوی بچه رعایت کن خودشم زمانی که رابطه میخوادهمش میگه ببخشیداستب ...

اره 

پس توام زمانی که رابطه میخواد شرطیش کن ..خودت میدونی مردا تو این وقتا چجورین دیگه بگو باشه به شرطی که برامون فلان چیزو بخری 

اول خواسته های بزرگتو بیان نکن چون قطعا انجام نمیده از چیزای کوچیک شروع کن یا مثلا ازین به بعد اینکارو بکنیم به شرط اینکه توام باهام بیای مهمونی 

اگه قبول کرد ولی انجام نداد خیلی جدی و قاطع ردش کن بگو گوش ندادی زیر حرفت زدی همینی که هست 

وقتی ام کاری میکنه به هر حال وظیفه اشو انجام میده ولی باز کلی هندونه بزار زیر بغلش که یکم مخشو بزنی .

پس به مامانش هم نگو همه چی بدتر میشه شاید خواهر برادرای بزرگ‌ترش که یکم عاقل تر باشن بشه باهاشون مشورت کرد ولی اگه دیدی ازون مدل ادمان که فقط بدون هیچ منطقی طرف برادر خودشونن هیچی نگو 

مغازه مکانیکی داره اتفاقا   گاهی خودش لو میده چه جورمشتری های زنی میان.اتفاقا سرش خیلی شلوعه ا ...

اینجوری که میگی درآمدش خوبه ولی چیزی نمیخره خب یعنی داره برای یه چیز دیگه خرج میکنه احتمالا 

وقتی درمورد زنایی که میان مغازه اش باهات حرف میزنه یعنی میدونه بهش اعتماد داری و اینم البته خوبه سعی کن همینجوری وانمود کنی اعتماد داری چون بهتر ازینه که چیزی نگه .

نمیدونم چجوری میشه از زبونشون کشید چقد در میارن ولی همش بندازش تو خرج 

نمیخوام الکی یه حرفی بزنم و تو بترسی ولی وقتی مجبور شه هی برای زندگی خرج کنه دیگه توانایی اینکه دوست دختر داشته باشه و برای دختر دیگه ای خرج کنه هم نداره 

اگه چیزی نمیخره مثلا مواد غذایی جای اینکه بگی چرا نخریدی الان نیاز داریم بگو اع یادت رفت الان برو سریع بخر بیا یا مثلا دفعه بعد پیام میکنم واست لیست خریدو اگه دعوا کنید بدتر لج میکنه ..

نمیدونم حقیقتش تو بیشتر با اخلاقش آشنایی داری 

ولی میدونم چقد سخته پا به پای مردی اومدن ساختن یه زندگی و آخرم قدرتو ندونه نگران نباش همه چی بهتر میشه فقط یکم صبر داشته باش با آرامش تصمیم بگیر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره  پس توام زمانی که رابطه میخواد شرطیش کن ..خودت میدونی مردا تو این وقتا چجورین دیگه بگو باش ...

ممنون عزیزدلم استفاده میکنم ازنظراتت.شوهرمن کلا ادم بدقولی هست حتی به بچه زنگ میزنه میگه شب میبرمت بستنی یامثلا دوچرخه سواری شب میادمیگه خستم یامیگه جمعه میبرمت پارک یا کباب ولی بازم میزنه زیرحرفش خیلی ناراحت میشم چون بچه روهم سرخورده کرده بارهاگفتم کاری که مطمعن نیستی به بچه نگو منکه میشناسمت میدونم احتمال اینکه درحدحرفه زیاده ولی بچه روافسرده نکن.درکل اینهمه من تاوان کناراومدن وقدرنشناسی دادم تافهمیدم هرکسی ظرفیت کناراومدن وساختن نپوشیدن نخوردن نگشتن خرج نکردن پس اندازکردن کارکردن حتی احترام زیادی گذاشتن نداره.من این پولو دیگه بهش نمیدم میدونم طلابگیرم سودی نداره ماشین عوض میکردیم خیلی بهتربودبرای هممون ولی وقتی طرف نه تنها ارزش کارت رونمیدونه بلکه طلبکارم هست چاره ای نیست این درده خیلی سخته باکسی شریک باشی توزندگی که نفهمه چه کارهایی براش کردی.من اصلا طلا دوست ندارم وترجیحم راحتی خانواده هست تاچندتکه اهن که بندازم دستم ولی چاره ای ندارم انگار.کاش بتونم ویادبگیرم دیگه به این ادم قدرنشناس همیشه طلبکار حتی بخاطرصلاح خانواده سرویس ندم کمک مالی نکنم.اخه زن وشوهروقتی همفکرنباشن پشت هم نباشن اون زندگی پوچه به جایی نمیرسه  ولی چه کنم

اینجوری که میگی درآمدش خوبه ولی چیزی نمیخره خب یعنی داره برای یه چیز دیگه خرج میکنه احتمالا  و ...

نمیدونم شایدبرای ما بلدنیست ونداره خرج کنه شایدبرای دیگران بلده  ولی ادمی که تعهد نمیتونه بده چرابایدازدواج کنه بدترازاون چرابایدبچه داربشه چندنفروبدبخت کنه   پیامک وزبون خوش وایناروامتحان کردم برای خرید هرراهی که بگی امتحان کردم حتی یه باربه برادربزرگش گفتم بهش تذکرداده بود.ولی وقتی سرکاربودم هرچیزی میخواستم برای خودم وبچه میگرفتم ولی ته ته دلم خیلی ناراحت بودم چون منکه مجردنبودم متاهلم وهمسری دارم که درامدش خوبه وقتی نخواد خرج زندگی روبده چه احتیاجی بهش میتونم داشته باشم بدترازهمه ی اینها اینه بگم هم کسی باورنداره خسیسه بددهنه و یا ممکنه خیانت کنه چون میگم خودمن طوری وجه اجتماعیش روبین خانوادم وفامیل بالابردم که الان کسی حرفم روباورنمیکنه همه فکرمیکنن زندگی ماعالیه نمیدونن من توجهنمی زندگی میکنم وتحمل میکنم.افسردگی گرفتم پژمرده شدم دیگه اون ادم شاد وسرحال واهل پیشرفت سابق نیستم 

2731
ممنون عزیزدلم استفاده میکنم ازنظراتت.شوهرمن کلا ادم بدقولی هست حتی به بچه زنگ میزنه میگه شب میبرمت ب ...

کاش به بچه نمیگفت و قول نمیداد  چون بچه ناراحت میشه با کلی ذوق منتظره بعد میاد میبینه باباش هردفعه نا امیدش میکنه.

به هر حال کوچولوعه درک نمیکنه نمیتونه کاری کنه 

ولی هردفعه زیر قولی که به خودت داده بود زد نشون بده ناراحت شدی براش کم بزار که محتاجت بشه مجبور بشه کارایی که ازش میخوای رو انجام بده 

اینجوری که میگی همش هواشو داشتی و برعکس اون حاضر نیست یه کار کوچیک برات انجام بده پس ادامه نده اینو.

حداقل جلوی خانواده و فامیل خودشم ابرو داری نکن صادقانه نشون بده پسرشون چه جور ادمیه 

شاید چون نگران نیست کسی از اشناها قضاوتش بکنه خیالش راحته ولی وقتی بقیه بفهمن شوهرت چه جور ادمیه طبیعتا رفتارشون هم با شوهرت تغییر میکنه اونوقته که شوهرت میبینه تا همین جا هم تو یه تنه اینقد ابرو داری کردی چقد تلاش کردی همه چی خوب به نظر برسه و مردم قبولش داشته باشن 

خدا داداششو خیر بده شاید اون بهتر بفهمه حرفاتو 

و دقیقا حرفات خیلی درسته تو هرچقد تلاش کنی تا وقتی اون نخواد خرج کنه نخواد درست بشه هیچ فایده ای نداره 

اینارو میگم که شاید کمکی بشه و بهتر بشه ولی میدونی ادمی که ذاتا درست نباشه رو نمیشه کاری کرد به بچه هات فکر کن قراره بزرگ بشن هر کدوم خواسته های متفاوت داشته باشن بالاخره اونام بچه ان دوست دارن باباشون براشون وقت بزاره و هزینه کنه ولی وقتی باباشون اینجوری نباشه خیلی ضربه میخورن

نمیخوام بگم تنها راه طلاقه ولی بعد اینکه دیدی هرکاری میکنی درست نمیشه اگه بتونی حضانت بچه هارو بگیری و ازش جدا بشی قطعا خیلی لطف بزرگی به خودت و روح روان خودت و از همه مهم تر به بچه هات کردی 

چون بالاخره ادم باید تا یه جایی صبر کنه بسوزه بسازه و اخرش چی ؟ ببین خودتو ا ین همه گذشت تو چقد افسردگی و حال بدی داشتی و اون براش مهم نیست

ممنون عزیزدلم استفاده میکنم ازنظراتت.شوهرمن کلا ادم بدقولی هست حتی به بچه زنگ میزنه میگه شب میبرمت ب ...

اره واقعا ما زنا بهتر از همه میدونیم چهار تا تیکه طلا ارزش حال بد و ذره ای ناراحتی بچه ها رو نداره ولی چیکار میشه کرد .

یه دفعه که اروم بودین همین حرفو بهش بزن مستقیم بهش نگو و نزار حرفات توبیخی باشه اینجوری بگو که اینقد بدم میاد از ادمایی که خیانت میکنن یا حاضر نیستن برای زندگی ای که ساختن ارزش قائل بشن 

کاش به بچه نمیگفت و قول نمیداد  چون بچه ناراحت میشه با کلی ذوق منتظره بعد میاد میبینه باباش هرد ...

چاره ای ندارم عزیزم چون هیچ پشتوانه مالی ای ندارم بچه هارو به دلایلی پیش مامانم نمیتونم بزارم مهدهم قیمتهابالاست اون یکی هم مدرسه میره یکی بایدببره بیاره وبه درسهاش رسیدگی کنه.ولی این وسط خودم شدم سنگ اسیاب بدجوردارم باحرص وجوش وناراحتی شرایطی که نباید داخلش باشم روتحمل میکنم.اگه یه سرپناه یه خونه داشتم بازیه چیزی ولی ندارم اینم من میشناسم مهریه بده نیست حتی دادگاه قسطی کنه اینقدرنمیده که هربارمن بامامور برم بگیرم که نمی ارزه به هزینه وقت تلف کردن وحرص وجوشش.الانم سنم کم نیست ۳۸سالمه تا این یکی که سه ماهشه بزرگ بشه جدابشم من پیرشدم حضانت بچه ها روهم نمیده مطمعنم

کاش به بچه نمیگفت و قول نمیداد  چون بچه ناراحت میشه با کلی ذوق منتظره بعد میاد میبینه باباش هرد ...

وضعیت مالی خانوادگیم هم ضعیفه یعنی نه حمایت مالی نه حمایت نگهداری بچه ها رونمیتونم روشون حساب بازکنم راه پس ندارم این ادم نمیتونه یک روزنگهداریشون کنه مادرشم خیلی پیره هشتادوپنج سالشه بزورراه میره بچه ها بایدپیش خودم باشن.کاش میشدطوری باهاش زندگی کنم که کمی ارامش داشته باشیم روانمون روبه هم میریزه هرروز همیشه مضطربم امروزفلان رفتارونکنه یهو یا فلان کارو نکنه چون میبینی درعین ارامش که همه چی ارومه یهو سرکوچکترین چیزی اوقاتمون روتلخ میکنه وقاطی میکنه وباعث استرس واضطراب من وبچه هامیشه واقعا خسته شدم دیگه توانی برام نمونده

چاره ای ندارم عزیزم چون هیچ پشتوانه مالی ای ندارم بچه هارو به دلایلی پیش مامانم نمیتونم بزارم مهدهم ...

نگران نباش عزیزم سعی خودتو میکنی الان اولویتت بچه هات باشن. شاااید به مرور بهتر شد اخلاقش یا شرایط تو ..بچه ها هم بزرگ‌تر میشن و همه چی بهتر میشه ازونجایی میگم که بابام هم همین مدلی بود و به مرور زمان خیلی بهتر شده اخلاقش ،من اینقد ازین مدل مردا اطرافم هست که خیلی خوب میفهمم چی میگی .شوهر خواهرمم دقیقا مثل شوهر شما موقع دعوا بچه شونو گرفت برد گفت حتی اگه مرد هم جنازشو بهت نمیدم 

همینقدرم خسیسه که مهریه نمیده 

وضعیت مالی خانوادگیم هم ضعیفه یعنی نه حمایت مالی نه حمایت نگهداری بچه ها رونمیتونم روشون حساب بازکنم ...

اره بخاطر بچه ها هم که شده باید تحمل کرد.

تو زیاد خودتو خسته نکن بیخیال باش چاره ای نیست چون هرچقد بیشتر اهمیت بدی داغون میشی به این فکر کن هنوز بچه ها کوچیکن تا بزرگ بشن چجوری براشون مادری کنی 

🥺بخاطر روح و روان خودتم که شده سعی کن زیاد به خودت فشار نیاری ایشالا که حل میشه 

کاش برای یه بارم که شده میفهمیدم چرا مرد جماعت این شکلیه هیچ زنی ازشون راضی نیست

اره بخاطر بچه ها هم که شده باید تحمل کرد. تو زیاد خودتو خسته نکن بیخیال باش چاره ای نیست چون هرچقد ...

همه ی مردها اینطوری نیستن عزیزدلم.همه ی ماادمها عیب وایرادداریم ولی بحث اینجاست بعضیا اصلا برای زندگی مشترک سم هستن وطرفشون روافسرده وداغون میکنن چون یادتگرفتن ونخواهندگرفت متاسفانه.من مردهای زیادی توفامیل واطرافم میشناسم که چسبیدن به زندگی وتنهاهدفشون رفاه وارامش زن وبچشون هست همه خودخواه وبی اخلاق نیستن ولی شانس زنهایی مثل من نمیدونم چرا اینطوریه